Karışık bir duygu ? lütfen bir okuyunuz.

uzun bir zmandır telefonda tanıştığım bir kız arkdaşm oldu. N niyetinin farkında oldum bende ona uydum telefonda abuk sabuk cinsellik konşmalar yapıyoduk. onun bana aşık olduğunu anlamadım hiç. Ama bugün konuştum bana derdini paylaştı ne diyeceğimi bilmyorum mahcup kaldım. kafamda karışık biraz birde bu kız 1 kere evlenip boşanmış anlatabiliyor muyum. peki ben onu aileme yakıştırabilir miyim ciddi düşünebilir miyim bilmiyoum o 19 ben 20 yaşındayız yani sevebilir miyim onu yoksa uzak mı durayım bir yardımcı olabilirseniz mutlu olurum. teşekkürler.

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• Uzak dur,sonra başına kalır.Tanımaz etmezsin ne diye telefonda böyle saçma şeyler paylaşırsın ki? 19 yaşında boşanmış,kimbilir ne haltlar yaptı? Sen de daha çocuksun,hele bir okulunu bitir,askere git,işini kur.Böyle şeylerden uzaklaşmak için kendini işine gücüne ver yoksa sonun çıkmaz sokak olur.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• kararını verirken evlenip boşanmış diye bakma olaya gerçi sen kabul etsen aile çok büyük rol oynuyor eğer ailen kabul etmeyecekse onları silip o kıza yaklaşman gerekiyor ya da zorla kabul e ttirmen gerekiyor. ama aile kabul etmeyecekse kıza umut verme ve o evlenip ayrıldığı için değil sen ona karşı bişeyler hissedemediğin için bu işin olmayacağını söyle

0|0
    0|0
  • Uzak dur bence.

0|0
    0|0
  • 19 yasinda evlilikmi? zorlami isteyerekmi?

0|0
    0|0
    • hayır evlilik felan düşünümüyoprum yani önerin ne bu duruma ?

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum tanıyorsan sevebilirsin diyeceğim ama tl de tanıştık diyorsun ne diyeyim ben şimdi ?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...