Para çalmamdan korktun mu ?

sevgilime şöyle bir soru sordum.ilk gün evine geldiğimde paranı çalmamdan korktun mu? diye o da yoo,para bu bir daha çalışırım bir daha kazanırım o parayı.hem allah o parayı koymaz.dedi.adam ne düşündü ki acaba bu soryu sormamla?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

• yani o parayı çalsan bile bana birşey olmaz ben yine çalışır kazanırım ama sen o parayı ağız tadıyla yiyemezsin onun vebali senden çıkar demek istemiş

1|1
    0|0
    • tamam orasını anladıkta ne düşünmüştür bu adam? lan yoksa para çalma düşüncesimi vardı diye bir düşünce geçmiş olabilir mi aklından?

• valla o elimi cebime atarken kırar +1

• işte sende öyle bir harekette bulun ödemek istiyormuşsun gibi veya ondan biraz önce davranmaya çalış zaten adam ise seni engeller zaten hem paran gitmez hemde değerin artar ,nasıl fikir

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• bu soruyu sormak ıcın baya bır kafa yormus olmalısın :)tahmınım sıkıntılı bır ergenlık donemın olmus .yada farklı boyuttasın .böyle bır sorunun neye hızmet edecegını anlamıs degılım anlayanda bana bır acıklasın :)yahu bu sıtede hersey bır tarafa baya dejarz oluyorum valla .farklı bır tercrube oldu bana

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soranın akıl sağlığından

Şüphe ederim.

Ve para ile ilan ilişkisinden korkarim.

Bir daha da evime Gelemez.

Nasıl bir akıl sahibisin sen be.

Soruya bak

0|0
    0|0
  • dostum sende tam uyuz oluncak bir soru sormuşsun ya adamın aklında yoksa da getirmişsin vallahi :))

0|1
    0|0
  • çalcaksan çal demiş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin boyle bir ssoru sormandaki amac neydi?

1|0
    0|0
    • psikolojik bişey..evine ilk defa geldiğim bir insanın o düşüncede olup olmadığını öğrenmek isteedim

• sen ne düşünerek bu soruyu sordun

0|0
    0|0
    • evine bir yabancı geliyo sonuçta,para çalar gibi bir söylentiyi bırak o düşünceye sahipse bile bu benm için önem teşkil eder..hep başıma gelmiştir.arkadaşımın parası çalınır kaybolur,lan acaba ben mi aldım diye düşünürüm.ne biliyim psiklojik heralde

• evime gelen yabancı sevdiğim insan yanlız

• o aralar flört dönemi tanıma aşaması dielim..

• :D ne biçim çiftsiniz yahu

0|0
    0|0
  • sen ne düşünerek bu soruyu sordun

0|0
    0|0
Yükleniyor...