Çapkın bir erkek...

Çapkın bir erkek tüm kızlara karşı çok hızlıysa, hemen ayarlıyosa kızı, ama sadece bir kıza karşı ağırdan alıyosa, kendini ağırdan satıp umrumda değilsin havasında gezip kız yürürken arkasından bakıyosa kıskandırmaya çalışıyosa vs. bu erkek napmaya çalışıyodur ? diğer kızlara farklı ve bu bir kıza niye farklı davranıyodur ? amaç ne ?hatta o kızları da bu bir kızın gözüne sokmaya çalışıyosa ? her kıza çok hızlı ama bu kıza kendini ağırdan satıyo.

0|1
46

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• yaa güzelim senin böyle bir herifle ne işin oluyor senlede çıkıp kullanıp atıcak bak adam çapkın hissettirmiş sanada bunu eeeee sonuç olarak sende sallama umrunda olmasın o kadar

0|0
    0|0
  • Çapkınlığın türlü türlü oyunları işte. Çapkın bir erkeği zaptetmek doyurmak zordur. Kalkıpta herkese farklı bana farklı davranıyor diye düşünüyorsan çarpılmışın işte :)

0|0
    0|0
  • Sonuçlarından emin olmadığındandır.

0|0
    0|0
  • seni büyük bir hedef olarak görüyordur belki.

0|0
    0|0
  • aşık sana kesi n

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yada sen öyle olmasını istediğin için öyle düşünüyorsun. Belkide seni cidden beğenmiyordur veya umursamıyordur. Kırılman için söylemiyorum bunları. Ama bazen bunları da düşünmek gerek. Sonrasında üzülmemek için.

Ya da hoşlanıyordur ama ne bileyim. Genelde filmlerde oluyor bunların sonucunda aşk.. Gerçek hayatta pek raslamadım.

0|0
    0|0
    • beni umursamıyor görünüyor ama ben yürürken arkamdan uzun uzun düşüceli bir halde bakıyor çok manidar.

• senden hoşlanıyor da olabilir ama böyleleri çabuk bıkar çabuk geçer hevesleri o yüzden kendini fazla kaptırma derim ama görünen o ki senin aklını fazlasıyla meşgul ediyor..

0|0
    0|0
    • 1 senedir tanışıyoruz hala beni kıskandırmaya falan çaba harcıyor.hala cool takılıyor ama hala ilgileniyor

• ne yardan ne serden geçiyor..

• bilmem belki yanlış anlıyosundur bir niyeti yoktur

0|0
    0|0
  • yakin bir durumunuz varsa, aile olmak eskiden tanismisik gibi seni hemen ayarliyamiyordur.

Yada senin yapini bildigi icin.. belkide seni o sklde elde etmeye calisyior, ya da ciddi duygular besliyor.

0|0
    0|0
    • yakın bir durumumuz yok. normalde çok neşeli bir kızımdır hep gülerim falan ama ciddi bir yapım da vardır aynı zamanda. mesafeliyimdir erkeklere karşı. mesela o çocuk 2 günlük tanıştığı kızı yanağından öper bana başını eğerek selam verir. 1 senedir tanışıyoruz ama hala tokalaşmışlığımız bile yok. diğer kızlara davrandığı gibi davranmıyo bana. ve umursamıyomuş gibi davranıyo ama ben yürürken arkamdan bakıyo düşünceli bir halde. böyle biri

• sana sanki daha derin biseyler besliyor gibi ve saygi duyuyor demekki diger kizlari takmiyo fazlq oyle uydurmasyon davraniyor onlara; ama sana karsi yapmiyor cunki onemsiyor sanirim :)

Sende hoslaniyormusun ondan? yani eger varsa oyle bisey bence iyiyie isaret. belki sana acilamiyordur ona belki biraz cesaret ver bir adim at (seviosan hoslaniosan) gul selam ver hoslandigini belliet o sana 10 adim gelecek gibi duruyor.. hayirlisi olur umarim

Yükleniyor...