Amacı ne bunun ya ! ?

arkadaslar benm bir arkadasım var bana hep böyle sevglı gbı dvranıyo elımı flan tutuyoo yok iste bsey oluyo ozr dlıyorm sdce o olmaz bir öpck falan dıyo bnde hee oldu flan dyrm sürekli cok tatlısın dyo ynklarımı sktryo arkadslarına cok tatlı dmı dye gosteryo ona kızym ozr dılıyoo be sensz naparm brakma beni flan dıyo tam hersey yolndaykn bacımsn flan dıyoo ne yanı bu okadar seynn ustnee ve 3 hftadr böyle neden böyle yapyo

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• bir kıza onu sevdiğinizi nasıl gösterirsinizi abartmış olabilir diyecektim vazgeçtim hala anlamamışsın :D

0|0
    0|0
    • neyı anlamadım pardon sevse nıye bacım flan desın

• Söyle gitsin o zaman. Bir daha mı geleceksin dünyaya kendini yiyip bitirmenin anlamı yok :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• asiliyor çocuk sana bukadar kör olma böyle hareket sergileceksede arkadaş olarak uzak dur ondan erkek arkadasin varsa veya olursa ilk ondan uzak durmani isticek

0|0
    0|0
    • iyidee ben onun erkek arkadasım olmasını ıstıyorumm ama hala bı teklıf flan bısey yok

• takılmak düşünüyordur belki hiç sevmem o tipleri uzak dur ondan bence erkek arkadasin problem çıkartıri

• san yazdığı kesin de, seni kaybetmekten korkuyorsa aşık olabilir... bir şans ver istersen...

0|0
    0|0
  • Tehlikeli bir durum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Abayi yakmiş sana garibim :)

0|0
    0|0
    • sanmıyorm ozaman nıye bacım flan desın

• bakalımm denıycem

• Bol sanslar canım

• Civataları gevşemiş o gevşeğin.

0|0
    0|0
    • anlamadıgımm tamam hoslanıyosun bacım flan ne yaa ya adam gibi teklıf et sevglı olalım ya da samımıleşme benle yanı dmi

• o zaman Allah sonunuzu hayır etsın

• anlayamadım gittti çok sıkıldm artkk btun herseyı ben soylıycemo olucak yanı

• Hoşlanıyo bence

0|0
    0|0
  • Yavsiyo bence :dd

0|0
    0|0
    • anlamadıgımm tamam hoslanıyosun bacım flan ne yaa ya adam gibi teklıf et sevglı olalım ya da samımıleşme benle yanı dmi

Yükleniyor...