Kapat

Hayatın Bunaltıcı Sorunları

Arkadaşlar hangi katagoriye koyacağımı bile bulamadım . Herşey şu sıralar çok üstüme geliyor . Ailemle sürekli kavga ediyorum , rahatsızlığımdan dolayı hastaneye sürekli gidip gidip duruyorum , bu sene üniversiteye hazırlanıyorum gerçekden zor durumlarda dershaneye yazıldım ve kazanamayacağım diye korkuyorum sürekli ders ders ders derken bunalıyor zaten insan bir yandanda şu 1 aydır kız arkadaşımın ailevi sorunları ( gerçekden çok ama çok seviyorum ve onsuz yapamıyorum ) var . Ailesi sürekli kavga ediyordu babası evi terketti vs vs boşanma durumları . 1 Haftadır bana annesine soğuk davranıyor evden çıkmıyor kimseyle dertleşmiyor hiçbirşey anlatmıyor . Ay günü geldiğinden dolayı zaten duygusal ve sinir herşeye sınırlenıp kavgalar soğuk konuşmalar ağlamalar vb olaylar hherşey üstüme geliyor benden büyük abilerim ablalarım var yaşıtlarım var burada siz benden daha tecrübelisiniz diye size danışıyorum lütfen bana akıl verin artık bu konularda ne yapabilirim ?
Güncellemeler:
Rica etsem bana bir yol gösterseniz kimseden yorum gelmiyor ?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• her gecenin bir sabahı vardır.Bunun gibi durumlarda elden bir şey gelmiyorsa kötü günlerin geçeceği inancıyla güçlen.Ben de çok ağır şeyler yaşadım ama kendime yük olarak değil tecrübe olarak gördüm

0|1
    0|0
Yükleniyor...