Kapat

Eskiden aşık olduğum erkeğe şimdi ondan nefret ettiğimi nasıl gösterebilirim?

Eskiden aşık olduğum erkeğe şimdi ondan nefret ettiğimi nasıl gösterebilirim? Çünkü hala onu sevdiğimi sanıyor, sanırım.

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdilerde nefret ettiğin birine nefreti gösterme isteğinin sebebi nedir? Bu hiç de nefrete benzemiyor hatta hala aşıksın sanki :D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Onu hâlâ daha seviyorsun. Sevmeseydin senin için "yok" hükmünde olurdu ve buraya gelip bu soruyu yazmazdın.

Ona acı çektirmek, olumlu veya olumsuz birşeyleri ispat etmek istediğine göre, henüz kalbinden silememişsin.

0|0
    0|0
  • 1-göster

2-verme

3-hareket çek

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

0|1
    1|0
  • İlk önce onu umursamamak ve onunla ilgili tüm düşüncülerinden sıyrılmakla başla işe.

0|0
    0|0
  • Çünkü kanlı gözlerimde hiç bi' dert azalmadı

Ve yıllardır yürüyorum bu yol hiç kısalmadı

Dünya bir oyundu ne yapsam kazanmadım

0|0
    0|0
  • direkt olarak yüzüne karşı senden nefret ediyorum de hayatı boyunca unutamaz

0|0
    0|0
  • Hala icinde birseyler var nefret gibi

Ondan nefret etmesen ne yapardin onu yap :-):-):-)

0|0
    0|0
  • Yani ne diye gidip direk söylemiyorsun?

0|0
    0|0
  • onu görünce nah yap :)

0|0
    0|0
  • naber kakaolu nasılsın :) seni tanımak istiyorum çok, var mı böyle bir şansım yoksa da bir daha rahatsız etmiycem zaten ama yorumların filan ilgi çekiyo bir de çok güzelsin tabi bir de bir sorumun altında biraz konuşmuştuk zaten ilk o zaman dikatimi çektin neyse çok bunalttım gidiyorum, hoşçakal :)

0|0
    0|0
    • Selam gizli, iyiyim teşekkürler, sen nasılsın? Bilmem belki tanıyabilirsin, erkekler cinsel içerikli mesaj gönderdikleri için eklemiyorum ama belki seni ekleyebilirim. Umarım benim şu sürekli isteğini reddettiğim sapıklardan değilsindir :))) Okul nedeniyle pek bakamıyorum buraya ama konuşabiliriz, facebook/skype/tel no istemediğin sürece. Sende hoşçakaal :)

• neden nefret ettin ? ne yaptı

0|0
    0|0
  • oyle sanıyosa biraz zor olabilir işin (:

arama sorma görüşme karşılaşma

0|0
    0|0
    • Okul ortamındayız, nasıl karşılaşmıyım, her gün en az 20 kez görüyorum

• başını çevirip bakma

görmezden gel etkilidir en azından benim için

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir şeyleri ispat etmek için nefret etmeye çalıştığın çok belli.

Üzgünüm ki hala seviyorsun.

0|0
    0|0
  • Umursamayarak eskiden hoşlandığım şimdi beğenmediğim erkekleri umursamıyorum...Eski de kalmışlar.

0|0
    0|0
  • onu tınlamayarak

0|0
    0|0
  • en basiti trip at

0|0
    0|0
  • nefret ediyorsan hala aşıksın demektir

0|0
    0|0
  • onu görünce hareket çek :DD:d.d yüzdeyüz anlar dgsfgshhsdfsgh :DDDd

0|0
    0|0
  • Direk söyle on doğrusu bu işte

0|0
    0|0
  • al karşına ve konuş bu kadar basit. bir de yeni sevgili yap anlasın

0|0
    0|0
  • merdivenden bana bakarak çıkıyordu ve göz göze gelince başımı başka tarafa çevirdim artık göz göze gelmemeye çalışıyorum artık ağzının payını aldı :D mutsuz mutsuz geziyor sen de öyle yap

0|0
    0|0
    • Ama içten içe ona karşı birşeyler hissediyorsun değilmi? Hissetmiyor olsaydın onu mutsuz etmek seni mutlu (intikam :d) etmezdi..

• ya o bana bakarken başkasıyla çıkmıştı da onlar ayrılınca bakmaya başladı. şimdi ben yüz vermeyince sap gibi kaldı o yüzden intikam beni mutlu etti :D başka birinden hoşlanıyor gibiyim şuan

Yükleniyor...