Sizce durum nedir ne yapmam lazım

internetten konuştuğum biri (sesli olark) benden etkilendiğini yanıma gelmek istediğini söylüyo.bişi için zorunlu olduğundan dolayı böyle konuşmaya başladık. . yakışlıkklı biri resimerinden gördüğüme göre o beni görmedi ama yakışıklı bir insan etrafında nası olur da istediği kişiyi bulamaz da kafayı uzaktaki görmediği bir kıza takar anlamadım . sesimden falan etkilenmiş dediğine göre sizce napmalıyım? evlilikten falan bahsediyo sürekli

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Seçici biri olabilir. Onun etrafında istediği hoşlandığı uygun bir kadın olmayabilir .

Sırf sesten etkileniyorsa sebebi bence sadece cinselliktir.

Evlilikten bahsetmek için çok erkendir özellikle sanal ortamda daha seni görmemiş fiziksel masum bir temasınız bile yok.

Ona açık açık söyle fantezilerinin kurbanı olmak istemiyorum de ! Meseleyi bitir. Onun yakışıklı olması senin kafanı biraz bulandırmış. Evlilikten direk bahseden hatta ciddi ciddi evelenden bence ilerisi için hayırlı olmaz. Uzak dur.

0|0
    0|0
    • iyi de gayet masum konuşuyoruz alakası yok cinsellikle falan şu anda ama içini bilemem tabii. iyi anlaşıyoruz elektriğimiz tuttu diyelim yani o kız olsa yine görüşürdüm arkadaş olarak

• Umarım yanılırım.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• daha yeni tanıştığı birine evlilikten söz ediyorsa ya çok salaktır, ya da karşıdakini çok salak sanıyordur.

0|0
    0|0
    • sadece dertleşti. benle evlen demedi

• Nefes alsın diyenlerden herhalde :)

0|0
    0|0
    • kendisi yakışıklı diyorum sana yani ondan hoşlanan kızllar oluyo gayet

• evet sevişelim mi:D

• ekle arkadaş olarak:)

• çaresizmiş o kimse :D

0|0
    0|0
    • hoşlanmış olamaz mı yani:D

• seni görmeden hoslanması ne kadar gerçek olabilir :D sesle fantezisi varsa anlarım bunu :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ay ayıp olacak ama bariz kaymak istiyor sana.

0|1
    1|0
    • bi kız bulup kaymak istiyosa zor değil ki bu devirde sence bu kadar zahmete gerek var mı

• erkeğin kezbanı o arkana bakmadan kaç!

0|0
    0|0
Yükleniyor...