Aşık olunası adam bu mu sizce hayatimin askı diyebilmelimiyim??????

Bi süredir gorüştüğüm biri varguvenilir ve temiz kalpli ilk görüştüğü buluştugu kiz benim kizlara pek ilgisi olmamis dedigine gore bu senede iyi bir bolum kazanip baska bir sehire gitti bende baska bir sehirde okuyacagim birbirimizden hoslaniyoruz kurban bayrami tatilinde gelcek ve goruscez geldiginde bana acılacağını biliyorum cunku belli ediyor geldigimde cok onemli bir sey soylicem filan diyo ve giyimime filan dikkat etmemi mumkunse makyaj yapmamami istiyo cunku onun yanindayken laf filan atarlarsa hic iyi seyler olmazmis beni dine yakinlastiriyo bu cok hosuma gidiyo yani kisacasi bunlardan yola cikarak sizce aramizda guzel bir iliski olurmu uzakta okumasina ragmen 6senelik okul hayati boyunca bana deger vermeye devam edermi yoksa beni unuturmu ? Ha bide ben fenerliyim o galatasarayli sen mutlu olacaksan fener galatasarayi yensin hicbir sey senden onemli filan degil demisti bu cok hosuma gitmisti :)

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• evet tam aşık olunası ve evlenilesi bir çocukmuş gerçekten anlattıklarına göre ve böyle birisini bir daha çok zor bulursun ve bence hayatının aşkı olmaya en büyük aday gibi duruyor ve inşallah seni unutmaz ki bence unutmayacaktır çünkü karakteri sağlam erkekler sevdiği bir kızı asla unutamaz

0|0
    0|0
    • Telefon numaramibile bulustuktan sonra istedihic kitap okumayisevmedigi halde benim icin okuyo ablasi sitem ediyomus hatta hic bir zaman konuyu afedersnz ama cinsellige getirmedi hicbi sekilde boyle yakinlasmaktan filan bahsetmedi gozlerime bakarkenbilecekiniyoduvalla 40 yil arasam bulamam ama keske benimde gecmisim onunki gibi temizolsa hic gecmisimi bile sormadi :)

• ii hadi yine iyisin :)

• tesekkurler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• iki ezeli rakip. :) büüyük kavga çıkar. :)

şaka bir tarafa anlaşılan çocuk manevi değerlerine bağlı biri. bu güzel. birbirinize ayak uydurabilirseniz bu iş olur. şimdiden allah mutlu etsin.

0|0
    0|0
  • Ya genç hanım daha ne istiyorsun işte bak senden hoşlandığını açık açık belli etmiş, temiz dürüst eli ayağı düzgün biri ise durma ;)

0|0
    0|0
    • bende anneme anlattim onu bir iliskim olcaksa evlilik uzerime kuracagimi biliyo ins hayirlisi olur:)

• Evet zaten evlilik üzerine olmalı aferin takdir ettim şimdi seni :) Allah mutlu etsin kardeşim :)

• tesekkur ederim:)

• Tamam kaçırma sen bu çocuğu :) mesafe korkutmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...