Basinizdan gecen komik bir olay anlatir misiniz?

basinizdan gecen komik bir olay anlatir misiniz? herkese +1, en komik olan en iyi cevap

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• konserde sevgilim sanıp arkadan baska birine sarılmıstım kız ben farkedene kadar hiç çaktırmadı sonra güldü gitti :D

1|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Küçükken yere düştüğümde çok utanıp, bayılma taklidi yapmam. Sonra da kimse fark etmeyince ayağa kalkmam :DD::D

1|1
    0|0
  • 3 kız kardeşin en büyüğüyüm. Evde yalnızdık. Annem babam çalışıyordu o gece. Odamızda takılıyorduk. Kapı kapalıydı. Annem anahtarla eve girmiş sessizce. Kapının önünden ilk önce bir gölge geçti. Kardeşlerim korkup" abla bişey mi geçti kapının önünden?" diye sordu. Ben görmediğimden "Olur mu öyle şey ya, saçmalamayın." dedim.Aldırmadık bizde:D Sonra odamızın hemen yanındaki odanın ışığı yandı. Lambadada arıza vardı. Bzztt diye ses çıkarıyor, birkaç defa yanıp,sönüp sonra normale dönüyordu. O an öyle korktuk ki. Cidden öleceğimizi düşünmüştük. Hepimiz birbirimize sarılmıştık.:D Annem bağırmalarımızı duyup odaya gireceği sıradaa hani o kapı yavaşça açılır ya, biz o an dua okuyorduk artık :D

0|0
    0|0
  • merdivenden iniyoduk arkadaşlarla. 3 kişiydik. biz önden gidiyoduk arkadaşımla baktım diğer arkadaşım yok .yerde yatıyo sfgasdfghas merdıvenlerden uçmuş mübarek :DD:d bir de boyu kısaydı :SDSD:AD

0|0
    0|0
  • eşimle ilk kez öğrenci iken ilişkiye girmiştik ve ilk ilişkimde duvara monte hoparlore kafamı çarpıp yarmıştım 4 dikiş atılmıştı apar topar yataktan nasıl kalktık nasıl giyinip çıktık hatırlamıyorum bile :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• en comik olay heralde türkiyede yaşamam..

0|1
    0|0
Yükleniyor...