Neden kıllarımızı alarak hayatımızı zehir ediyoruz?

Kişisel temizlik için yapılan şeylere itirazım yok. Ancak biz kadınlar neden bacaklarımızdaki kılları da alarak zamanımızı boşa harcıyoruz ki? İlk kim demiş acaba "kadınların bacakları kılsız olacak" diye? Neden hepimiz bu saçma fikrin izinden gidiyoruz?

0|0
1331

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bunlar hep evrim... Eğer çıplak yaşamaya elverişli bir dünyada yaşıyor olsa idik, cinsi seçilimden ötürü, kıllı kadınlar doğadan elenecekti... :)

1|1
    1|0
    • Adamim sensin la ne guzel hep ukraynalilar dolacakti buralar :-):-):-)

Hadi eski gunlere geri donelim biz degilde torunlar filan rahat eder :-)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 30

• ıyy kıllı kadın aynı kadınsı hareketleri olan bir erkek sizin için nası iticiyse kıllı kadında bizim için öyle şehvet duygularımı bitirdiniz be ama kol kılları uzun diyilse almasada olurda bacaklar sütun gibi olcak

0|0
    0|0
  • Temizlik imandan gelir .. Pis kadını kim sever Allah aşkına . Zamanını boşa harcamak mı ? İyi sen pis gez o zaman :D ıyk midem bulandı ya .. Her bayan gibi yani genelleme yapmıyım bakım önemlidir bence ..

1|0
    1|1
    • bacak kılı almamakla temizlğin ne alakası var? belli bölgendeki tüyleri almzsan dediğin doğru

• evet kadınlar bu konuda isyan başını göstermeye başladı seninle.Lütfen çoğunluk olmadan susunuz ve kimseye çaktırmayınız.Zira elimi attımmı kaktüs değil prüzsüz bir ten istiyorum

0|1
    1|0
  • bazı kızlarda erkek gibi sert siyah kıl çıkıyor. bazılarıda kumral sarışın olduğu için ince yumuşak pek göze batmayan tarzda kıl çıkıyor bence ikincide problem yok yani. ama birinci tip kızlar çok itici oluyor

0|0
    0|0
  • Sen aldırma..! Mecbur değilsin

yasal zorunluluk da yok!

1|0
    0|1
  • Belli bölgelerdeki kıllar heyecan verir ancak sadece belli bölgeler ;) bacaklarındaki kılları al, saçmalama, ben hayatta öyle bir kız istemem!...

0|0
    1|1
  • Ben bile her yerimi aliyorum . Hafif kila itiraz etmemde orman gibi bir bayanla yataga girmek , cem yilmazin AROG da maymunu goturmesinden farksiz :p

0|0
    0|0
  • O kuralı biri demeden titiz bir bayan uygulamıştır zaten :) Ana temanız 'herşey mükemmel olmalı' değil mi sence ? :)

0|0
    0|0
  • Haklısın ama kıl olmadan daha seksi görünüyor bu bir tabu

0|0
    0|0
  • sen bir başlangıç yap. adına da kıllı mutluluk de :D tecrübelerini de kitap haline getirirsin :D

1|0
    0|1
  • :) Sen kıllarını temizleme ... Nedenlerini yaşayarak tecrübe et istersen ;=)

0|0
    0|0
  • istersen bir süre takıl o şekilde kıllı kıllı anlarsın niye dediklerini:):)

0|0
    0|0
  • ahh ahh tam benim kafadasın. Gereksiz işler bunlar.Seven insan için basit şeyler

0|0
    0|0
  • pantolon giydiğin zaman bacaklarındaki kılları almana gerek yok

0|0
    0|1
  • Hem kadin hem killi

Bu kadar acimasiz olamazsiniz :-):-):-):-)

0|0
    2|0
  • adem demıs havvaya ıyyy kezban o kılları alsana dıye oyle berı gelmıs

0|0
    1|0
  • istersen yeni bir akımın ilk temsilcisi olabilirsin

0|0
    0|0
  • tam bir ziyansın ya. pislik

0|0
    0|0
  • iğrençsin-iğrençsin ve iğrençsin

0|0
    0|0
  • Burnunu üzerinden de çıkıyor mu?

0|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 13

• kadının birisinin bacakları çok tüylüymüş, dikkat çekecek kadar işte..o da bundan utanıyormuş..sonra bigün almış hepsini. bakmış pasparlak oldu ve de güzel..hoşuna gitmiş. sevindiğinden diğer kadınlara bile göstermiş..bunu gören başka bir kadın bende alacağım demiş. onu gören başka bir kadın da..hikayesi böyledir belki:)

0|0
    0|0
  • doğru ama maalesef yapacak bir şey yok. bu saatten sonra kıllı bacak kabul eden erkek göremeyiz. üstelik artık erkeklerde başladı ağdaya. daha neler görecez.

0|0
    0|0
  • Sen yenı bır akım baslat :)

ama umarım pesınden gıden olmaz :)

0|1
    0|0
    • aman akım başlat falan demeyin. şimdi ciddi ciddi akım olur uğraşmayalım. malum burası kızlarsoruyor.com peşinden giden çok olur.

• bunun sonunda ölüm var ALLAH'ın karşısına pis mi cıkacaksınız bu 1.

evli değilsin sanırım.. aldatmalar neden oluyo sanıyosuun? adam eşinde bişeyi beğenmiyo. hiç yatak ilişkiniz olmayacak mı adam puruzsuz bacakları oksarken mı haz duyacak senın o kıllarını oksayarak mı? bencil olmayın! bu 2. bu kaadar özgüvenli kadınlar nıye? sen bacaklarını almadan etek giyemezsin ama alan kadınlar pırıl pırıl bacaklarıyla hem vucutlarını şımartıyo hemde görüntü kirliliği yapmıyo şu saçma dusunceden kurtulun bir an önce. bu da 3. ;)

0|0
    0|0
  • Saçma bence almamak tabi senin kararın ama almasın temizlik şart :)

0|0
    0|0
  • yeni bir akım başlatmana gerek yok feminizm öyle birşey zaten.

0|0
    0|1
  • O pürüzsüzlük hissi çok hoş bundan dolayı

2|1
    0|2
  • temizlik imandan gelir

0|1
    0|0
  • Pürüzsüz olmak çok güzel.

0|0
    0|0
  • temizlik açısından almak daha iyi. ama erkekler de alsın bence bacaklarını değil ama sırt, gögüs bölümü falan itici duruyor.

0|0
    0|0
    • o göğüs kıllarına biten binlerce kız var. ha diyeceksin ki göbekli şekilsiz vücutlar. onlar değil tabi. Adamın kasları var ama tüyleri de var. Mesela ben. Yattığım kızların hiç birinden göğüs kıllarımla ilgili bir şikayet almadım.

• sen uzat o zamn kızım

0|0
    0|0
  • yuru be kizim kim tutar seni :D acikcasi ben bu kil isinden hic hoslanmam. ne kendimde ne baskasinda gormeye bile katlanamiyorum. mustakbel esim benden cok cekecek cunku toptan yolmasi gerekecek kendi killarini. sakal da istemez saclarda 3 numero tamamdir.

0|0
    0|0
    • genelde kızlar kıllı erkek ıster; ben ıstemedıgım ıcın kendımı anormal gorurdum. Sonunda aynı fıkrı tasıyanı goruyorum :D

• yok ya kıl çekilir şey değiş edella. yalnız değilsin... heleki az biraz esmer olmaya görsünler gömleklere sığmıyo kıllar öykk midem kalkıyor :(

• bacaklarındakini almayı bıraktığında görürsün kimin dediğini

0|0
    0|0
Yükleniyor...