Ben onu çok seviyorum ne yapmalıyım?

Lütfen yardım edin:(

İkimizde aynı üni.deyiz ve 20 yaşındayız. 1.5 yıldır tanışıyoruz. Çok iyi arkadaştık, zaman buldukça birlikte gezerdik, geceleri sabaha kadar mesajlaştığımız olurdu. Aslında bütün bu zaman içinde ben ondan hep hoşlandım ama o iyi arkadaş olduğumuzu söylüyordu hatta bazen kanka diyordu. Benden ona kız ayarlamamı falan istiyordu ama ben onu sevmeye başlamıştım. Sonunda biz karşılıklı olarak birbirimize açıldık ama bunun nasıl olacağını bilemeden tedirgin bir şekilde sevgili olarak yaklaşık 2 hafta geçirdik. Çok mutluyduk, beni çok sevdiğini söylüyor, sürekli güzel sözler söylüyordu. Okul kapandı ve ailesinin yanına gitti. Ayrı kaldığımız 2 ay boyunca mesajlar giderek azaldı, ben yazmazsam o yazmaz oldu. Bazen 1 haftayı bile buluyordu, bu durumlarda bazen ilk onun mesaj attığı da oldu. Artık mesajlarda sevgili olduğumuza dair hiçbir kelime, hiçbir ima yoktu. BU arada kendisi benim ilk sevgilim, bazı kurallarım var onu sıkmış olabilirim mesela evine gitmemek gibi. Şu an için erken olduğunu düşünüyorum ve bunu ona da söyledim . Kendisi de sonradan bana hak verdi ama yine de kırgın olduğunu söylemişti gitmeden önce. Bu hafta geldi ama aynı şeyi sürdürdü sanki arkadaşıymışım gibi davranıyor. Bende geçen gün nedenini sordum. İlk başta bir şey değişmediğini idda etti ama ben biraz zorlayınca anlattı. Bana neden sevgilisi gibi davranmadığını ve neden bana karşı nötr davranmaya çalıştığını.

Benim bazı katı kurallarımın olduğunu ve ilişkimizin belli bir seviyeyi aşamayacağını düşündüğünü söyledi. Anladığım kadarıyla sorun benim onun evine gitmememmiş. Benden beklentisinin ne olduğunu söylemiyor sadece yanında olmamı istediğini söylüyor. Yani ben ne yapmaya çalıştığını anlamadım. Ben onu çok seviyorum ne yapmalıyım.Lütfen bana yol gösterin.

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım akıllı ol ve O elemandan uzak dur, evet evine gitmiyorsun yani seni eve atamıyor! Eve götürse hiç iyi şeyler olacağını tahmin etmiyorum. Benim sevdiğim olacaj-k ve ben sırf evime gelmediği için ona tavır yapacağım!

Hatta tam tersine, birlikte olduğum kız hemen eve geliyorsa o zaman bir durup düşünmekl lazım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Birlikte olmak için illa onun evine mi gitmen gerekiyor veya kendi evine mi çağırman lazım ? Hayır. Beraber vakit geçirecek bir sürü yer var; Cafe,çarşı,alışveriş merkezleri,pizzacı,fast food..., sinema zaten 2 hafta olmuş ne o öyle eve çağırmalar daha 2. hafta da bide çıkmaya başladığınızda.

Eğer durum düzelirse beraber bu tip saydığım yerlere gidin ama hayla devam ediyorsa seni eve atmak ve kendi çıkarını düşünmek istiyor ve böylelerine yol ver gitsin takma kafana.

0|0
    0|0
  • o da seviyorsa neden memleketine gidip 2 ay boyunca orda kalıyormuş

dünyanın öbür ucu sanki orda çalışmıyor birşey yapmıyor 2 haftada 1 seninle gelip görüşebilir hiç yoktan

0|0
    0|0
  • Sacma gitme evine :-)

Belki cok mutlu olacaksin ama sonu iyi olmayacak

Evime gelmiyorsun diye bunu yapan adam yarin sana biri sarktigindada seni birakip evine gider :-):-):-)

0|0
    0|0
  • Sevgili dediğin bazen arkadaş bazen sırdaş bazen anne/baba bazen çocuktur bence...

0|0
    0|0
    • biz öyleydik zaten. şimdi ne yapmalıyım peki

• teşekkür ederim yardımın için.

• Rica ederim

• Seviyosan gidip diceksin braya yazmicaksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...