Benim yaşımdaki bir erkeği en genç kaç yaşında bir kız sevebilir

benim yaşımdaki bir erkeği en genç kaç yaşında bir kız sevebilir aşık olabilr ya da bu yanlış olurmu 18 20 25 hangi yaştaki bir bayanla ilişkim olabilir sizce
Güncellemeler:
sonuçta olasılık var ama biri yok?
neden kimse olmuyor ne gibi hata nerde yanlış var acaba neden yalnızım?

0|0
96

En İyi Kız Görüşü

• Anlaşmanıza bağlı,uyum vs.Kızın olgun olması olmaması.

Genelleme yapmak doğru olmaz.

35'e 18 'de neredeyse bir kuşak fark ettirir...Sorun oluşabilir.En fazla 10 yaş fark olmalı bence o da en fazla.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Küçüklerin büyüklere olan ilgisinden dolayı sana gelecek ufak hatunlar olur da, ne kadar sağlıklı olur bilemem...

Kimisi kaldırır, kimisi dayanamaz aldatır veya bir şekilde açıklar bırakır vs vs.

Kaldı ki, senin niyetin... Neyse bir şey demek istemedim.

0|0
    0|0
    • benim niyetimde kötü bişey yok o yüzden olgun bir yapıya sahip olmalı diye düşünüyorum yaşından daha çok

• Kendi yaş aralığın olsa daha makul olabilir lakin eğer kafa yapınız uyuşuyorsa, bayan küçük olmasına rağmen 30 yaşındaki insanlardan daha olgunsa, çok abes kaçmayacak bir yaş aralığı olabilir. Allah gönlüne göre versin

0|0
    0|0
    • EYVALLAH ama kaderim kötü sanırım o yüzden yalnızım sevenim birlikteliğim olmadı hiç

• Geçmez belki ama zamanla kabuk bağlar

• peki çözümü ne özelden yazarmısın

• 33 yasindaki bir erkege 19 yasindaki bir kizin deli divane asik oldugunu bilirim. Gonul iste...

0|0
    0|0
  • bence 18-20 kaldırmaz ama 25 sonrası olabilir gibi gibi:D

0|0
    0|0
  • Kafanız uyuştuktan sonra 18-20-25 olabilir yeter ki karşındaki olgun olsun

0|0
    0|0
  • 25-30

0|0
    0|0
    • peki ama görünüşüm yaşımı göstermiyorsa çok fazla

• kusura bakmada 35 yasindasin 18-20 yasinda biriylede olmaz yani

• olurmu diye sordum sadece belki öyle birini severim ya da sever diye düşünce olarak sordum olcak diye sormadım

• 30-Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
    • nasıl cevabım çok uzun ya da çok kısa

• 25 den asagi olmamasi lazim

• teşekkür.ederim

• herangi bir yastaki adama her yastan kiz asik olabilir. 12-16 yas kizlar aptalca onlerine gelene saf saf asik olurlar. ciddiye alinmamali umut verilmemeldir. 18 yasimdaki insan 81 ile bile evlenir yasaldir bise diyemeyiz. ama hala olgunlasmamis olur 18 lik insanlar. uzak durmak gerek. 20 iyidir bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Mahalle Baskına göre mutluluk mu aranıyor ? Artık kendisinde yaşça büyük kadınlarla evli olan çocuğu olanlar çok. Burda tek kriter mental olgunluktur ve malum diğer göreceli kriterlerdir.

0|0
    0|0
    • ben ne mahalle baskısına göre mutluluk yaşarım nede onay veririm sadece düşünceleri merak ettim teşekkür.ederim

• Tavsiyem 18 olmaz. 18 inde ne vücudu ne de kişiliği tam olgunlaşmamıştır. Ortalama 25 iyidir. Sevmek bence birazda kafa denklik ister .

• aynen katılıyorum ama denklik konusuna

• Olunca ne olacak?o yaşlarda bir erkekle arkadaşlık edebilir misin?

Ne konuşup ne paylaşacaksın?Sadece seks mi?

0|0
    0|0
    • sadece seksle sevgili olunmaz aşk vs.de

• işte buda olgun olmanla çocuklukla alakalı bir durum

• Bence 25 ten önce kadın olunmaz.. Çocuk istiyorsan git lise önlerine bulursun...

• 18 yaşında ki kızı sevgilim diye yanında mı dolaştıracaksın ?

0|0
    0|0
    • olgun olursa gururla taşırım yaşı şuyu buyu ya da kimse ilğilendirmez beni sevgi olursa ortada

• Adamim ayip la ben 30um 90 model ve oncesi diyorum kendim icin sende artik bir tarife yaz :-)

0|0
    0|0
    • yazdıgın tarifeni bulursun umuraım kendine gönlüne göre birini

• sana bağlı 18 liği bile havalarda uçurabilirsin sende iş varsa

0|0
    0|0
  • +27 bencee

0|0
    0|0
Yükleniyor...