Aynı boyda sevgiliii

Sevgilimle aynı boydayuz ve bn bankacıyım topuklu ayakkabı giymek zorundayım uzama gibi bir şans var mıbe yapmalı

0|0
115

En İyi Erkek Görüşü

• Boyu neden bu kadar takıyorsunuz aynı boydasınınız demek sen karsısındakını sevmıyorsun ondan cok baskalarının fıkırlerını önemsıyorsun yazık

0|1
    0|0
    • Karşımdakini seviyorum size isbat etmek zorunda degilim sorumun cevabı bu degil

• Takmakla alakası yok kardeş birazda o takıyo topuklu giydirmiyo falan

• Aynı iş yerındemı çalısıyorsunuz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Çiftler arasındaki boy problemini açıkçası çokta önemsemiyorum. Normal şartlarda aynı boydaysanız sorun yok. Topuklu giydiğinde aynı boyda olacağın bir sevgili bulsaydın o zaman :) çocuk ne yapsın şimdi uzamaya çalışacak hali yok :D

0|1
    0|0
  • bankada çalışacak kadar eğitimli birisin ve uzama şansı var mı diye soruyorsun. vay anasını ülke ne halde.

1|1
    0|0
    • Saglıkçı değilim ve erkeklerin ne zamana kadar uzadıklarını bilmiyorum kudura bakma

• Sen o işi unut 25 falan değil. doğrusu 22 ama o bile saçma arkadaş. tamam illa ki uzayanlar vardır ama o arkadaş daha uzamaz anca 1.70. yani topuklu giyince illa ki geçiceksin. onla buluştuğunda giyme yeter

0|0
    0|0
  • bi tek derdin bu olsun sağlıklı olunda takma böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • komple vucud boyu uzatılamıyoda bazı organlar uzatılabiliyomuş galiba...

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı giymek zorunda değilsin bankalardaki kıyafet tüzüğünde öyle bir kural yok

0|0
    0|0
  • yaş geçtiyse yok öyle bir şansın bankacı abla napcan işe beraber gitmeyiverin

0|0
    0|0
    • Aynı bankada olmadaydık iyiydiii

• Neyse artık:(

• ilk öyle çift değilsiniz takma kafayabazıları çok yakışıyolar yani

• Onunla beraberken topuklu giyme sende. :)

0|0
    0|0
  • boyun kaç ?

0|0
    0|0
  • 3-5 cm mı mı dert ediyorsunuz bır şey olmaz ya

0|0
    0|0
  • bankacıların topuklu giyme zorunluluğu mu var :/

0|0
    0|0
  • 8 cm yeterlımı ? link

0|0
    0|0
  • süt iç :)))))))

0|0
    0|0
  • Hergün aynı otobüste gittiğim hatun var. O da bankacı ve babet giyiyor. Yaşının 22 olduğunu varsayarsak, sevgilin 15-16 yaşında değilse, uzama şansı yok.

0|0
    0|0
    • Ozelde calışmıyor sanırım ya da yolda babet giyiniyordur bizim bankada yasak

• Garanti Bankası'nda. Yolda giyiyor olabilir haklısın.

• Bendenıle yapıyorum çünki

Kızlar Ne Diyor 1

• bankacılar neden topuklu ayakkabı giymek zorunda ? :o

0|0
    0|0
Yükleniyor...