Kapat

Bu akrep erkeklerine nasıl davranmalı?

Akrep sevgiliye nasıl davranılmalı? Sevgi,mutlu etme,ilgi konusu içerisinde. Teşekkür herkese.
Güncellemeler:
akrep erkeklerinin çok cinsellik düşündüklerini sanmıyorum. Duygusallar ve kinciler bana göre

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• Bizi ne yapsan memnun edemezsin. Kendin gibi davran, kötü bile olsa severiz. Bizi memnun etmeye çalışmak için kendin değilmişsin gibi davranırsan -yani sevmediğin halde sırf biz seviyoruz diye bir şeyler yaparsan- direkt soğuruz.

Yani en azından ben böyleyim. Beğenmiyorsan, beğenmiyorum de abi. "Sen mutlu ol diye bıdı bıdı bıdı... yaptım" deme mümkünse.

0|0
    0|0
    • fazla naz aşkı usandırırmı peki

• Sen eski sevgilimden farklısın bayağı.O kendini reis sanan,beni sevmesine rağen başka kızlarda birşeyler bulmaya özen gösteren biriydi.Iyyk

• Hayat...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Onu herkeze anlattığını söyle gurulandır çok severler gurulu olmayı adını başkalarından duyamayı onunla çok ilgilen.

0|0
    0|0
  • Yengeç deseydin sana bütün tüyoları verebilirdim :)

0|0
    0|0
  • burçları kafandan atmalısın. karşındakini tanıyarak nasıl davranman gerektiğine kendin karar ver.

0|0
    0|0
  • Evet çok kinciler duygusallar ama cinsellik çook önemli bkz:

Ben.

0|0
    0|0
    • =D sadık kalma konusunda nasılsınız

• Eğer gerçek seviyorsa karşıdaki ölümüne sadık kalırız.

• seviştikten sonra sevgilini ye. akreplerin doğası böyleymiş.

0|0
    0|0
  • her erkek cinselliği düşünür

0|0
    0|0
  • Googleden konuşmak istemiyorum sanki :D

0|0
    0|0
  • Akrepler genellikle dışa göre sert içlerinde çok duygusal olan kişilerdir. Eğer onun gerçek düşüncelerini anlamak istiyorsan başbaşa konuşmalısın çünkü arkadaşlık ortamında konuştukları iç dünyalarını yansıtmaz. Onun içindeki püf noktaları bulman gerek..

0|0
    0|0
    • sadık kalabilirlermi?

• Akrepler çekiçi kişilerdir genellikle inları senin yanında yorumlayabilirler, bakabilirler ama gerçekten aşık olduklarında kendilerini sadece 1 kişiye adarlar ve onun mutlugu için çaba gösterirler

• altına yat gayet mutlu olur

0|0
    0|0
  • akrebin aşkı penisindedir ona göre davranıcaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Imm... Konus mesela, dertles. Ona güvendigini hissetir.

Dertlere çözüm bulmayi çok severler.

0|0
    0|0
    • Şu an sevgilim yok ama eski sevgilim akrepti. Güvenmediğimi açıkca anlatmıştım ona

• Neden güvenmiyordun?

• İlişkimiz 7ay kadar sürdü ve bu dönemde hep gözü başka kızlardaydı.Ne yapsa affetmiştim aldatmak deniliyorsa yaptıklarına aldattı. Bende açıkca söyledim,evam etmeliyiz dedi

Yükleniyor...