Kapat

Fizik mi, güzellik mi?

bir kız düşünün. bembeyaz tenli. fındık burunlu sarışın, açık su yeşili gözlü. kirpikleri uzun falan mukemmel bir yüzü var. ama boyu 150. bacak boyu kolundan kısa. omuzları çok denecek kadar dar. beli kalın. basenleri 1 metre genişliğinde ama çıkıklığı dümdüz. ayakları büyük. gögüsleri dümdüz yok. ama bir kız var. boyu 170. bacak boyu up uzun fiziği her şeyi ile mükemmel. esmer, burnu kemikli ince dudaklı kare yüzlü, kahve gözlü. yüzü çirkin. hangisini seçerdiniz ? :)
  • Yüzü güzel fiziği kötü kızı
    A seç
  • Yüzü kötü fiziği güzel kızı
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
2350

En İyi Kız Görüşü

• 150 cm olan sanirim henuz 9 yasinda olduguna gore digerini sevmek hem legal hem mantiklihihi

3|1
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• İlk bahsettiğin kız nerere?Çok merak ettim:)

Çirkinim ama boyum var diyorsun yani..Boy kavaktada var...

1|0
    1|0
    • afedersin sen bunu nerden çıkardın? ben bunu misal olarak sordum. gerizekalısın birazcık galiba.

• Evet senin gibiler bana gerizekalıda derler:)

Ama üzülme memlekette nefes alsın yeter diyen bir kamyon adam var...

• benim öyle bir sorunum yok. Allah a şükür yüzümde fiziğimde iyi. sen kendine yan

• ya arkadaş beyaz ten neden kötü?

hayır yurdum erkeği beyaz rus hatunlara yanar durur...

bunlar beyaz teni kötü bişi olarak sayıyor...

isveçli hollandalı hatunlar da beyaz tenli tek ruslar değil!

2|0
    1|0
  • Boyle yazarak yaptiginiz tarifler nasil biliyomusunuz ? Yemek tarif edip tadina bakmamak gibi. Usenmeden yazmissinda yazmissin. Iki tane resim koysan , resimdekiler benzer kisilerde olabilir.ona gore yorum yapar insanlar

boyle sacmaliktan baska bisey degil.

1|0
    0|0
  • ne için seçcez bunları eğer hangisine aşık olursun tarzı bir soru ise görmek tanımak lazım ama eğer hangisi ile bir gece geçirmek istersin diye sorarsan ben 2.derim :D

1|0
    0|0
  • minyon candır yaa daha ne olsun ben zaten güçük göğüs severim öyle büyük göğüs çok ilgimi çekmez .yaa basen 1 metre çıkık mı yaa basen öyle olsun başka hiçbir şeyi olmasın basen cidden çok çekiçi yaaaa :) ama boy şöyle biraz daha olsa 55 falan mükemmel olurdu

0|0
    0|0
    • işte hiç çıkık değil dümdüz 1 metre basen var anlamında dedim. :P

• hımm anldım olsun genişi de güzel işte biraz fazla çıkık olsaydı iyiydi dişiliğin sembolü dişi kılan basen genişliği çıkıdır kadınsılık katıyor .olsun ya takmayın inanın bir çok erkek öyle çıtı pıtı minyon tiplileri sever:)

• ikiside değil iyi yemek yapan öndedir herzaman, tipe-fiziğe göre seçim yapanlar olgunlaşamamış lise talebesi ergen apaçilerdir

3|1
    0|0
  • kısa olanın yüzünü 1.70 olana naklettirirdim :D akdeniz üniversitesi çatur yapıyor bu tür operasyonları nasılsa :D başka türlü olmaz. biriden baston diğerinden de fuckbudy olur ancak

1|0
    1|0
  • erkekler bir kız görünce kasasına bakar yüzü önemli degil kasaya bakıyor ooo bu yıllardır kamyon şöförüyüm böyle bir kasa görmedim diyorlar fizik önemli ;)

0|0
    1|0
  • 2 sindende olacak yoksa olmuyor bee BKM de Pelindi galiba ismi, çok güzel bir yüzü var ama öyle kötü fiziği varki sadece acıyorum yazık ya :S

0|0
    0|0
  • fizik mi güzellik mi derken 2 sine görsel güzelliğe giriyor ve ayırt edeme ben şahsen... ayırt edeceğim tek nokta insan olması güzelliği değil

1|0
    0|0
  • hiç biri gibi bir şeçenek de olmalı :)) ama en kötü ihtimal fiziği güzel olanı alırım ben :)) sonra belki yüz nakli imkanı olur :))

0|0
    1|0
  • """"bacak boyu kolundan kısa"""" ::D:D:D:D:d hangisini seversem onu seçerim. ama ben ince dudağı daha çok severim.

0|0
    0|0
  • Onemli olan ic guzellik diyecemde yok la diyemedim :)

0|1
    0|0
  • Gönlü güzel olanı seçerdim ne kadar güzel olursa olsun çok kısa zamanda o güzellik gidecek zaten.

1|0
    0|0
  • bune ya gönül kime kayarsa o güzeldir fiziğine yüzüne göre değerlendirilmiyor bu olaylar .

0|0
    0|0
  • Biraz çirkinliğe okey, fiziği ve kimyası güzel olan. :)

0|0
    0|0
  • bişi diyecem bu uzun boylunun yüzüne hiç mi bakılmaz o derecemi ? :) Eğer gideri varsa uzunu seçeceğimde :)

0|0
    0|0
  • Yüzü Güzelligi daha önemli Sonuçta konuşunca fizigine bakmıyacagım yüzüne bakacagım :D Ama 150 çok kısaymış :D

0|0
    0|0
  • eli yüzü düzgün olsun fiziğide bomba olsun benim olsun :D

0|0
    0|0
  • fiziği güzel olsun ya.yüzünü vodkayla falan hallederiz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 22

• Ya tamam yüzde güzelleşir ama fizikde güzelleşir boy uzamaz belki ama vücut sekillesebilir her kimsen takma yani:) burnu kemikli güzel kizlarda var mesela kahve gözlü falan yeşil gözlü olup cok çirkin olanda var yüz olarak :)

0|0
    0|0
  • nasıl bir imtihan bu :) sevmeyen adam kusur bulur sevene her haliyle güzeldir

2|0
    0|0
  • Valla ben sarisin kozlari cokta guzel gormem. Esmer uzun boylu kiz alimlidir ama burnumu duzgunse yuzude bakilacal gibiyse o daha iyidir.

1|0
    0|0
  • Yüzü kötü fiziği güzel olan kız. Çünkü yüzü güzel olan kızın fiziği iğrenç. Öyle birisi yok bence :D

0|0
    0|0
  • ilk cümlelerin beri hemcinslerimden soğuttu o ne öyle tövbeler olsun

0|0
    0|0
  • bnce vücut + yüz güzelliği ikiside olmalı ikisi birbirini tamamlamlı

1|0
    0|0
  • Erkek fizik arar

Kadın karakter arar

Genelleme yapmıyorum..

1|0
    0|1
  • önemli olan dis güzellik degil

ic güzellik

erkek olsaydim bunlarin hic birini secmezdim

0|0
    0|0
  • Yuzu kotu fizigi guzel olan kiz.

yuz guzellestirilebilir.

0|0
    0|0
  • akıllı olanı secerdm erkek olsaydım

1|0
    0|0
  • İkisini de istemem. seçmek zorunda değilim.

0|0
    0|0
    • peki atarlı hanfendi seçmek zorundasın demedim :D

• erkekler için fizik önemli

0|0
    0|0
  • neden esmerleri kötüledin ki şimdi :D

0|0
    0|0
    • kötülemedim kız bende esmerim :D hani sarışınlar önde derler ya ondan

• esmerler bu dünyaya 1 adım önde başlamıstır isterse kotulesin ;)

• Sen hangisisin?

0|0
    0|0
  • bence kesinlikle fiziği güzel olanı seçeceklerdir

0|0
    0|0
  • Yüzü kötü fiziği güzel kızı

0|0
    0|0
  • ZEKAAAAAAAA !

0|0
    0|0
  • kimya diyorum:) aşkın kimyası:)

0|0
    0|0
  • kalbi güzel kadını/erkeği... ( kadındır o, kız diyosan çocuktur. karşıyım kız denmesine)

0|0
    0|0
  • valla biraz estetikle kemikli burun düzeltilir ama boyu kısa olan kızın pek şansı yok bu konuda.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...