Hayatta önceliğiniz çok sevdiğiniz sevgiliniz mi olur yoksa dostunuz mu?

Dostlar ve aşklar... Aşkınız mı sizin için daha önce gelir yoksa dostunuz mu ? Bazılar sevgili gider dost kalır o yüzden dost önceliklidir diyor ama dostun da gitmeyeceği ne malum ? Herkes bir gün gidebilir dost, sevgili hatta aile bireyleri bile... Peki sizin için aşk mı dostluk mu ?
  • Aşk
    A seç
  • Dostluk
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Anket sonuçlarına baktığımda erkekler çoğunlukla dostluğu kızlar ise aşkı tercih etmiş :) Bu sanırım bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır düşüncesinden kaynaklanıyor...

0|0
1114

En İyi Erkek Görüşü

• sonsuz gercek bir ask karsilastirilamaz. elbette ki ask.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim..kendimiz için doğru insanla karşılıklı sonsuz teslimiyete ulaşabilmek ümidiyle

• Rica ederim inşallah

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• zor soru. içinde bulunduğun durum ve hangisini daha çok önemsediğin önemli. şöyle olayı biraz daha dramatize etsen mesela uçurumdan düşüyorlar hangisini kurtarırsın gibi gibi.

1|0
    0|0
    • Seçim yapamıyorsam bende atlarım :)

• Realist olmasada seçim yaptıktan sonra vicdan azabıyla yaşamaktanda atlamak daha huzur verici olur

• o halde umarım öyle bir ikilemde kalmazsın.

• benim mantığım: Hayatta kaybedeceğin hiçbirşeye değer verme. elbet bir gün herkes çekip gidecektir.

benim sevgi anlayşımda sevdiğim kadın benim herşeyimdir. sadece karım, çocuklarımın annesi değildir.

2|1
    0|0
  • Dostların yanında olma biçimine bağlı para içinmi duruyorlar yoksa seni çok sevdikleri içinmi veya aşkınındda öyle para içinmi yoksa gerçektenmi aşk bunları kestirirdim sonra birisine yol verirdim ama aşkım oncelikli olurdu tabi. dostu gonderirdim.

1|0
    0|0
  • sevdigin kişinin herşeyin olması lazım. sen de onun herşeyi. dostu arkadaşı sevgilisi... yoksa anlamsız

1|0
    0|0
  • Dost durur 10 sene .. Bir kadının/erkeğin ne zaman gidiceği belli olmaz

1|0
    0|0
  • Tabiki dostum

1|0
    0|0
  • aşkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • Önce aile sonra sevgili ve dost

1|0
    0|0
  • Aşk

0|0
    0|0
  • elbette

AŞK...

0|0
    0|0
  • dostluk

0|0
    0|0
  • gerçek aşkım ise, evleneceğim kadınsa herşeyden önemlidir, annemden babamdan bile.

1|0
    0|0
    • Fakat anne babadan önemli olmamalı şaşırdım biraz

• ikisinin yeri de ayrıdır ancak ikisini ilgilendiren bir çıkmaza girersem ben dostumu tercih ederim kız her zaman bulunur ama 1 tane güvenilir dost belki hayat boyu zor bulunur

1|0
    0|0
    • Dostununda seni bırakmayacağı ne malum

• böyle birşey söz konusu olamayacağı için bunu söylüyorum,el kızı bırakıp gidebilir

Kızlar Ne Diyor 11

• hiç kimseye değişmem diyebilecegim bir dostum yok hiç olmadı zaten kızlar genelde ölümüne dost olamaz ister istemez bir çekememezlik olur arada o yüzden aşk diyorum

1|1
    0|0
  • Arkadaştan dost değil de sevgiliden daha iyi dost oluyor artık.

Sevgili daha dürüst bir yolcu

2|0
    0|0
  • dostlarımdan çok kazık yedim şimdiye kadar o yüzden önce ailem ve sevgilim

1|0
    0|0
  • Birini öbürünün önüne koymak zorunda değilim. Seçim yapmak zorunda değilim.

1|0
    0|0
  • ikisinin de yeri farklı ikisinden biri öncelikli diyemem

1|0
    0|0
  • Tabiiiki ilk ailem

1|0
    0|0
  • Ask.

1|1
    0|0
  • herkesin yeri ayrı olmalı

1|0
    0|0
  • Sevgilim aynı zamanda en yakın dostum gibi.

0|0
    0|0
  • çok sevdiğime aşık olurum genelde :D yavaş ısınanlardanımda ben :D dolayısıyla ikiside :D

1|0
    0|0
  • Zamanında, ortada bir sebep bile yokken, 20 senelik dostum arkasına bakmadan gidebilldiyse kimse bana dostluktan bahsetmesin. Aşk diyorum, sevdiğim adam herkesten daha önemlidir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...