Bir erkek sevgilisini yol ortasında bırakıp gidebilir mi?

Bir erkek sevgilisini yol ortasında bırakıp gidebilir mi neden gider

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Neden gitsin ki? cok sinirlendirdiysen gidebilir. anlık sinir

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç bir erkek gerçekten sevdiği değer verdiği kadını yol ortasında bir başına bırakıp gitmez, gidiyorsa sevmiyor, değer vermiyor demektir. Bırakıp gidiyor sonra geri dönüyorsa, başkalarına olta atıyor ama başarısız olduğunda sana geliyor demektir.

0|0
    0|0
  • Bırakabilir, yola çıkmadan önce hazırlıklı olmak gerek. Seninle yolun sonuna gelebilecek biri olup olmadığını sen anlayabilirsin. Kaptırma kendini çeşitli rüzgarlara. İnce ele sık doku.

0|0
    0|0
  • Yolda birakip derken birakacagi yolda o yol fiziki acidan güvenlimi ayni zamanda kizin yol parasi varmi:) ne olursa olsun en azindan birakicaksa eger fiziki acidan güvenli olabilecegi bir yerde birakmasi lazim sayet delikanliysa

0|0
    0|0
  • eğer sinirini bozduysa: Evet. hep kızlar trip atacak değil ya. biraz da erkekler atacak. ben olsam ve sinirimi hoplanmış olsa büyük ihtimalle giderdim. ama büyük konuşmak istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Mesela kaşar olduğunu öğrenmiş bırakır gider çünkü o halkın malıdır.

0|0
    0|0
  • Gidebilir tabii kızlarında gidebildigi gibi ama nedenini soracak olursan bunu kimsenin bilebilecegini sanmam

0|0
    0|0
  • Haklıysa gidebilir, fakat saçma sapan bir şey yüzünden trip atmak için bunu yapıyorsa hatalıdır.

0|0
    0|0
  • Ben Çok bıraktım... Çok konusuyordu, İn aşagı al dedim taksi paranı git evine...

0|0
    0|0
  • ya sen hatalısındır ya da başka birisi vardır .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ayrılırım... Beni tanıyorsa öyle bişi yapmaması gerektiğini bilir.

0|0
    0|0
  • Şerefsizse yapar..

0|0
    0|0
  • bazı erkekleri va kadınları anlamak çok zor canım.kimbilir neye kızdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...