Bana yardm edin içinden çıkamıyorum. Bitirmeli miyim ?

merhaba size bir konuda danışmak istiyorum ciddi cevaplar lütfen .beş yıllık bir ilişkim var birbirimiz çok seviyoruz fakat onun aile yapısı benim aile yapıma hiç uygun değil yakın zmanda evlensek desek ailem kabul etmiçek adım gibi eminim .ilişkimi btrmelimiyim ne yapmalıym :( napçağımı bilmiorum bir tarfta ailem bir tarfta sevdiğim insan

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• bacım zorluk olmadan çile olmadan aşka aşk denmezki mademki çok seviyosun hele bir uğrunda savaş aileni at demez çocuk sana merak etme sen sadece arkasında ol bende yaşadım ama yaşmz olsaydım ben aklına gelemiyecek çok şeyi göze aldım ama sonun da kız ailesini dinledi vede nişanı attı ee ne oldu olan bana oldu oda ahımı aldı bu şekil yapcaksan bitir gitsin bacım haa yok eğer diyosan ailemi ikna edrim ozaman savaş şunu unutma lakin giden geleni aratır kardeş bide KURAN dn bir ayet söylüyecen LİME TAKULUNE MAALA TEFEALÜN KURAN en şiddetli ayetlerden bitanesidir niçin yapamıyacağınız şeyler için söz veriyosunuz eğer söz veripte sözünüzde durmadıysanız hiç bir günahınız olmassa bile CEHENNEME girmenize yeterlidir diyo KURAN vede SEVENlerin kavuşmasında yardımcı olmyan bir aile k.bakmasın senin ya da bir başkasının iyliğini düşündüğün zannetmiyorum iyliğini düşüenen bir aile o karşı tarafı araştırır dürüstse namusluysa hiç bir sorun çıkrmaz vede mutluluğunuza oratak olan aile olması gerkir ben çok uğrştım ama uğraşmam la kaldım gende hatalı ben oldum bak BACIM SENDE BUNU YAPACAKSAN İSE OADAMIN HAYATINI DAHA FAZLA PERİŞAN ETME MAHFETME AMAN AAA SAKIN VEBALİNİ KALDIRAMASSIN ESSALUMN ALEYKÜM ...UNUTMA ki dinimizde sevenleri kavuşturmaktan yana ama ırz arlanma haya nedir bilinmelidir diyo ...

0|0
    0|0
    • anladm sizi guzel yorumnuz için trskkuur ederimn cok işte vebal almanın korkusu yuzustu bırakmanın korkusu bir yanda ask bir yanda ailem hepsi ustume gelio allah yardmcim olsun

• peki bunu soylemeliyim dimi konusmaliyız

• bacım konuş tabikide eğer çocuk dürüstse terbiyeliyse niçin yarı yolda bırakasınki ...şunuda diyeyim ailen senin yanında ağır basıyo sen böyle gitmeye dewam ederse çocuğu bırakırsın bende yaşadım ben okadar konuştum söyledim valla en son annesi yaptı yapacağını sinirlendim annesine çıkıştım kızdım orda bağalrımız koptu vede bıraktı ama orda gene ben haklıydım sende çocuğu ailenle kesnlikle muhatap etme dürüsts çocuk sonuna kadar dewam et ama değilse senin kararın bu dünya kolay mahşer zor .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Gerçek aşk çok zor bulunuyor bitirme sevgilinle aranda anlaşmazlık yoksa önemli olan sizsiniz tamam ailede önemlide ama en önemlisi sizsiniz ilişkiniz böyle zorlu yollardan geçebilir bu sizi dahada bir birinize bağlar ikinizde ailenizle geçin ciddi ciddi konuşun ilk başlarda kızarlar belki ama sonradan bunu her defasında dile getirdiğinizde ciddi olduğunuzu anlarlar.

0|0
    0|0
    • tesekuur ederim cvbn içinden ailem biraz sert anlayıslı karsicaklarini sanmiyorum cok zor olcak benm için bnu daha erkek arkasmada acıklamadm kendi içimde yasiyorym

• babamla tanişma asamasina gelince hersey dahada zor olur

• tabi ki zor olucak baban kızıcak bagırcak çagırcak hatta dövmeye bile kalkabilir arkadaşın anlayışlı olucak bıraz ama emın ol her anne baba cocugunun mutlulugunu ister

• Eğer birbirinizi seviyorsanız dünya karşınızda dursa size engel olamaz aşk bu duyguların en salağı,manyağı,aptalı,üzücüsü ama en güzelidir.Yani uzun lafın kısası aşkınıza kimse engel olamaz eğer birbirinizi seviyorsanız ailelerinize bir en fazla iki kere sorun eğer yanıtları olumsuzsa gidin nikahı basın kimse birşey diyemez.

0|0
    0|0
    • duramaz evet ama ailede önemli degilmi sence

• kafanı topla okadar kolay değil 5 yıl. ne sevdiğini kaybet nede aileni ikisinide ayarlarsınız merak etme. ama yok ben korkak birisiyim diyorsan aileni seç ve git mantıklı evlilik yap. sevgilininde hayatıyla oyna.

0|0
    0|0
  • eğer ailelerin rızası olmassa ya da anlaşamazlarsa o ilişkin ömrü uzun olmaz ikinizde arada kalırsınız sen sevgiline güzelce anlat aileninrızası olmadan evlenmeyeceğini

0|0
    0|0
    • ole yapicam artik konuscam ve b cozum bulcaz cozum ayrlik olur muhtemelen ...

• bu durumda ayrılıktan başka yol görünmüyo hayırlısı olur inş.

• o kadar yl gecmis bencr hmn aile uyumsuzlugu diye cope atmayn derim vardr bununda caresi hisallah muradnza erersiniz

0|0
    0|0
  • grçek aşk savaşark ortaya çıkr pes etmeden ortak yolu bulmayı çalışın kolay değil 5 yıl !

0|0
    0|0
    • 5 yl btarafta da ailem var kesinlikle izin vermezler biliorum

• onu baştan düşüncektn madem ilişki bukadar büyüdü yıllar geçti şimdide arkasnda olma zamanı konuşmak herşeyn çaresidr tabii anlayana..

• Suçlusun madem baştan bliyon neden çıkıyonuz 5 sene anlamam ki

0|0
    0|0
    • 5 senedir bilmiodum ailesiyle yeni taniştm

• bu onun kalbini kıracak bir şey değil ki evliliklerde her ne kadar iki kişi hayatını birleştirsede ailelerde birleşiyor. 5 sene az değil bir çırpıda silinecek bir şey değil beraber aşabilirsiniz belki bu soru söylemekte yarar var sonra tanıştırdığımda siz neden söylemedin bu kadar geçtikten sonra mı soyluyorsun gelmesin olay

• ya ben cok seviyorum oda sorun bzde degil tamamen ailelrimz anlasmaz onu biliyorom bunu ona solemem ve bir cozum bulmamiz gerek

• vermişmiydin

0|0
    0|0
  • erken yaşta başlanılan ilişkilerin hepsi biter. 2 den önce başladıysan 5 yıl olmuşsa ilişki bitiveriyor. yapacak birşe yok

0|0
    0|0
    • neden

• neden mi? cünkü erken yaşlarda sadece sizin oldugu bir dünya vardır büyüyünce o yokolur

Kızlar Ne Diyor 2

• Aile cok onemli. Eninde sonunda insanin mutluluguna golge dusuor. Ama ote yandan bes yil da hemen atilabilecek birsey değil. Tek sorun aileler mi? Bunun disinda karsindaki insan tam istedigin gibi mi, ruhuna hitap ediyor mu? Eger ikili iliskinizde de sorun yasiyorsaniz, ben birak derim. Cunku uc ornekler olmadikca ailen seni en iyi taniyan taraf ve senin her zaman iyiligini ister. Kimse icin aileni ezip gecme.

0|0
    0|0
    • aramiz cok iyi cok seviyoruz ama kesinlikle ailemin puruz cikaricagndan emnm ve bu benm mutllugujma gölge dusurcek nasl ypacam 5 senedir seviyoruz cok zor

• Cok zor bir durum bence bitsin cunku zor bir evlilik donemi gecirirsin kaynana problemide yasarsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...