Kötüyüm,kötüyüm,kötü....

biraz önce kötü bir riya ile uyandım,resmen kabustu. adamın biri mahkemede ve hakim soruyor

söyle tarlada gördüğün neydiyor,kimdi diye birkaçkez sorduktan sonra adamın ağzından zorla cevabı alıyor bir bebek cesedi ve onu aynen rüyamda gördümbir beyaz kağıda sarılmış4-5 yaşlarında çürümüş ceset. yemin ediyorum çok kötüyüm ardından kızkardeşimi gördüm olduğundan çok daha zayıftı.

verilmiş ama tutulmamış ama tutulmamış sözlerim vardı bu rüyaya bir yorumlayı verin allah rızası için

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bazı rüyalar uyarıcı rüyalardır. Bazı rüyalar bir şeye vesile olmak için görülür, bir kısmı Rahmani'dir bir kısmı Şeytani. Bunun ayrımına nasıl varılır bilmiyorum. İlk aklıma gelen şu oldu ne yalan söyleyeyim, çürümüş ceset diyorsun. Ama görmüşsün de. Kıyamet günü çürümüş etler yeniden canlandırılır. Belki Allah seni ibadet etmeye, amel işlemeye çağırıyor olabilir. Bilmiyorum belki de ediyorsun. Hani aklıma ilk gelen bu oldu. Allah-u alem.

1|0
    0|0
    • verilmiş sözlerim vardı tutmadığım dedğim buydu aslında. birde kız kardeşimi falan görünce aklım başımdan gitti, çok korktum ya. teşşekkür ederim

• Allah-u Azümüşşan beni de ibadete bu yolla, rüya yoluyla, o bahsettiğim Cehennem rüyasıyla döndürmüştü elhamdülillah :) Bir de ben büyük bir şahsiyetin hayatını okurken, namaz kılmaya heves etmiştim. Üstüne geldi. Allah hakkında beraat çıkartmak istiyor olabilir, yeter ki O'na adım at :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• rüyanı kimseye anlatmadan önce gidip akan suya anlatman lazımdı ben böyle biliyorum rüyanıda yorum yapamıcam gercekten kabusmuş

1|0
    0|0
    • bende öyle birşeyler duymuştum ama kimseye anlatmada önce olduğunu bilmiyordum

• bence yaşadıgın kötü olayların daha kötü oluşumunu rüyalarına yansıtmışssın bilinç altında rüyalar bilinç altını yansıtır düşüncelerinde beynini kurcalayan şeylerdir üzme canını bence çok ağladınmı uyanınca

0|0
    0|0
    • hayır ağlamadım. kolay kolay ağlayan biri değilim çünkü. ama inanılmaz korktum

• teşekkür ederim yaşa hiç girmeyelim

• rica ederim hayra yor üzme canını

• Rabbim rüyanı hayırlara yorar inş. Amin .

1|0
    0|0
  • cok kotuymus gercekten.

1|0
    0|0
    • sen bide bana sor resmen iliklerimde hissettim rüyayı uyanmasaydım kalp kırizi mi geçirirdim korkudan bilmiyorum

• evt etkisinden bir müddet çıkamıyor insan bu tür rüyalardan, onun için yorum yazıp hızla ana sayfaya dönmüştüm.

• 3 vakte kadar sözün tutmalısın ;-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ıyı seyler dusun yatarken.sozlerını yerıne getırmedıgın ıcın vıcdan azabını duyuyosun belkıde.bılıncaltına ıslemıs olabılır.

1|0
    0|0
  • Gelecekte çok sevdiğin bir yakının ölecek

1|0
    0|0
    • allah korusn yaa :(((

• inş. öyledir. teşekkür ederim

Yükleniyor...