Eski sevgilimden bıktım :(

Eski sevgilim pesimi bırakmıyo onun yuzunden sevgilimden ayrıldım.simdi birisi beni cok etkiledi sınıfa yeni geldi oda benden hoslanıyo hemde onun yerini doldurabilir teklif eder bu hafta onuda bırakmak istemiyorum. Aklıma takıldıı uyuyamıyorum.sizi sureklı tehdit eden biri olduysa naptınız?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• En guzeli cogununda dedigi gibi savci veya polise sikayet etmek. Sunu bilesinizki her kisi tehdit ettigi anda kanunen suc islemis olur ve sikayet ettiginizde kesinlikle geri cekilir rahat birakilir tehdit edilen kisi. Cunku af edersiniz ama arka taraf yusuf yusuf der. :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Eski sevgilin, yeni ayrıldığın sevgilin, sınıfa yeni gelen ve bu hafta sana çıkma teklif edecek sevgilin..

Bu denklemin gelişimi ve hızı sence normal mi?

2. ex sevgilinle tanışmak-çıkmak için şu an peşindeki sevgiline çalım atmış olabilir misin? Öyle bir durum varsa kendini haklı görecek ve sana her türlü agresifliği gösterecektir.

Tehdit, şantaj gibi olaylar adli durumlar.. Gerekeni yap.. Filmi kopardığı bir zamanda elinde bıçakl karşına çıkarsa 3. sayfa haberi olma..

0|0
    0|0
  • Akıl vermek değil asla niyetim. Ancak önerilerin ötesinde bir ders daha var alınması gereken. Lütfen sevgili seçimlerinize dikkat ediniz. Önerilen çözümlerin sonuç getireceği düşüncesindeyim. İyi geceler.

0|0
    1|0
  • Savcılığa şikayet etmekle tehdit et işer yaramazsa bir ev numarasından ara şu şu kişiyi rahatsız ettiğiniz şikayetler doğrultusunda anlaşılmıştır de bir daha ki şikayette hakkınızda işlem başlatılacaktır de olayı bitir :)

0|0
    0|0
    • :D iyi fikir

• Beklerim 7/24 Hizmet :D

• :))

• Valla kanka başa gelen çekilir önceden aklın neredeydi öyle biriyle çıktın şimdi ğeşini bırakmıyo varya yazık bu Türk kızlarına.

0|0
    1|0
  • 155 Polisi ara bir kez ya da bir polisten rica et bir korkutsunlar eski sevgilini seni gördüğünde yolunu değiştirmesse neyim :))

0|0
    0|0
  • Sen o erkek arkadaşının numarasanı versene bana ;-)

0|0
    0|0
  • biliyorum biraz saçma gelicek sorum ama hangi şehirde oturuyosun ?

0|0
    0|0
    • Ankara da niyeki?

• ben her işi hızlı yapmasını seven biriyim direk bir köşeye çekip senden hoşlanıyorum uzatmaya gerek yok seninde benden hoşlandığını biliyorum demeyi hayal ediyorum :D

• o çocuğun adını söylemezsen bu gece uyuyamicam büyük ihtimalle :)

• bu nasıl bir flört evresi ya daldan dala maşallah

0|0
    1|0
  • hasta biri ile asla

1|0
    0|0
  • Polise şikayet et

0|0
    0|0
  • telefonla arayaıp ağzına s.çtım

0|0
    0|0