Eski sevgilimin beni istememesi ve bana küfür söylemesi.

Arkadaşlar eski sevgilimden ben bir yanlış anlama yüzünden ayrıldım ama hep ilişkıde hata yapan bağıran çağıran bendım.peşimde koşan oydu.daha sonra yanlış anlama sonucu cocuga bırsuru kufur ederek ayrıldım. daha sonra hatamı anladım barısmak ıstedm ama o 3aydır benı ıstemıyor.ben hep mesaj atıyorum yalvarıyorum bana dönmuyo.benden nefret ettıgını soyluyo ve sanki öc alır gibi bana küfür ediyo. hala bana karşı çok sinirli. benim merak ettiğim acaba hala beni seviyor mu ? siz eski sevgilimin yerinde olsanız bir erkek olarak ne yapardınız. sizce sevgisi bitmişmidir? yoksa hala seviyorda beni affedemiyormudur?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklı,ben olsam dönmem,kalp kırıldımı onarımı mümkün değildir,sanırım aşırı duygusal,

0|0
    0|0
    • ıcınde yasıo herseyı pek fazla bellı etmez duygularını :( sevıomu bılemıorum yoksa sevgısı bıttımı. sevmedıgını soyluo ama yaptıklarımdan dolayı bana kızgın oldugu ıcın diyoda olabılır dıe dusunuorm

• sevmediğini söylüyorsa zaten bu ilişki bitmiş demektir,sogumuş gibi görünüyor,artık geri dönüşü yok

• :( offffffffff.. nasıl okadar sevgi 3ayda biter yaa çok saçma.. insan ne yaparsa yapsın gerçekten sevıyosa sevgısı bıtemez ki en fazla cok kırgın olur ama sevgısı nasıl biter 3ayda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sevgisi bitmiştir. sen ayrılmadan bitmis zaten yaptıklarından dolayı burnuna gelmiş çocuğun ama sevdiği için düzelsin diye bekliyormuş sen tamamen bitirmissin zor işin bütün kızlar aynısını yapıyor zaman değişti artık kızlar baş olma sevdasında ama sonradan ortada kalıyorlar erkeğine tamam demesini bilmelisiniz oxamn istediğiniz herşeyi güzel bir şekilde yaptirirsiniz yoksa hep kavga hep ayrilik

0|0
    0|0
    • haklısın ben alttan almayı tamam demeyı hiç bilmiyordum :( hep bu yuzden tartışıyoduk hiç onu dınlemıyodum.. ama onu çok sevdıgımı bılıodu ve ona cok sadıktım sadece bıraz dediğim dediktim okadar :((

• fazla naz aşık usandirirmış,toplum içinde de illa benim istediğim olacak yapıyorsanız hiç kimse uğraşmaz sizinle kapıyı gösterir sevgisi az olan.çok yanlış yapmışsın çocuğa kendi kendine bitirmissin

• içinde açtıgın yaraları kapatabilceğini sanmıyorum bunu başarabilmen içinde uzun süre görüşerek paylaşımların olması gerek buda zor bir ihtimal bence sevgisi nasıldı bilmem ama senin sevgin olmadıgı kesin ne onu kendini üz bence

0|0
    0|0
    • ben onu cok sevıyorum. ve barışmak ıcın elımden gelenı yapıyorum ama o ıstemıo. sadece bir arkadaşımın yanlış anlamasından dolayı bir anda sinirlenip birsürü küfür ettm annesine gidecek kadar. ama o an sınırden ne yazdııgmı bılmıodumşu ancok pişmanım. ama şimdi de o ben üsteleyip mesaj attıkça bana bağırıp küfür ediyo. sanki öc alır gibi.

• arayacagını sanmıorum o kadar hakaretten sonra istesede arayamaz ki :( gururuna yedıremez :(

• seven insan herşeyi yapar gurur falan bahane içerigini konuşmak istersen özelime yaz benzer durum bendede var konuşalım istersen

• a)Muhtemelen yeni bir sevgili var.

b)Artık paspas olmayı istemiyor.

c)30 lu yaşların sonunda olurda bir şekilde hesaplaşırız.

d)Sen hiç birşeyi hakketmiyorsun.Sevgimi bile.

e)Ne işin var burda..

0|0
    0|0
  • bunu kimse bilemez bebişim. ama birbirinize küfür etmeniz seviyeli bir birlikteliğin müjdecisi olabilir:)

0|0
    0|0
  • nasıl küfürler ettğine bağlı eğer küfürler cinsellik içeriyorsa sıkıntı yok karaktere küfürse sıkıntı büyük

0|0
    0|0
    • karaktere küfür bırde o.ç dedim :( annesıne o.. dedim diye kıyamet koptu aslında farkında bıle deıldım ama yazmısım ole mesajda. hatta o benımle evlenmek ıstıodu. bana sen benım aileme o.. diyosun sen nasıl utanmadan onların ekmegını yıceksn dedi :( kendisine değilde ailesine dediğim için baya sınırlı. birde hep birdaha yapmıcam deyip tekrar yaptıgımdan dolayı artık bana ınancı yok

• Bence sevgi bitmemiştir, ama şöyle bir izlenim vardır.. ''Kaçan kovalanır ''

0|0
    0|0
    • ama nolursa olsun insan sevınce affetmez mi. o hala 3 ay geçmesıne rağmen benı ıstemıyo affetmıyo.. yazmamı ıstemıyo benı görmek konuşmak istemıyo. aksıne konusmak ıcın cabalayınca baya ağır küfür ediyo. ama bende ona cok kötü sözler söylemıştım ama ben yanlş anladım sonra hatamı anladım aylarca özur dıledm affetmesi için. seven birsüre sonra affetmez mi. sevse nasıl dayanabiliyo bensizliğe ki

• onu bir ay hiçbirşekılde arayıp mesaj atmasam benden haber alamasa. sizce beni merak eder mi? sadece neyi merak ediyorum çok fazla beni hala sevip sevmediğini. sizce yaptıgı davranışlar hala sınırlı olup bana kufur etmesı hala ıcınde bana karsı bişeyler oldugu ıcın sınırınden mıdır. yoksa benı artık hıc sevmedıgı ıcın benden sıkıldıgından mıdır ?

• Bnce senin beklemen lazım aslında özele gel istersen orda knselam bol ve açıklamalı olarak ?

• ayrılmak doğaldır son söyleyeceğini başta söylememelisin biraz esneklik kalmalı sınkaf yakışmaz byna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...