Gerçekten çok seviyorum ama açılamıyorum...

Bir kız var ve bu kız ile orta okulda 2 yıl çıkmıştım. Benim ilk sevgilimdi ve gerçekten çok seviyordum, onunda ilk sevgilisi bendim. Sonra araya bazı engeller girdi ve ayrıldık. Sonra lise falan derken 3-4 yıl sonra 40 kilo birden aldım, işim gereği sürekli bilgisayar başında oluyorum bu yüzden 40 kiloyu almıştım. Fakat bir süre önce spora başladım ve Şu an 20 kilo fazlalığım bulunmakta bunu da 3-4 ay gibi bir sürede vereceğimi umuyorum. Her neyse bu kızla 5-6 yıldır hiç konuşmadık, feys hesabım da ekli ve şimdiye kadar benden sonra sanırım 2-3 sevgilisi olmuş, Şu an sevgilisi yok. Bu kız ile aynı yerde oturuyoruz fakat kız üniversiteyi başka bir şehirde okuyor. Kendime bir türlü güvenip de kıza yazamıyorum. 40 kilo aldıktan sonra haliyle tipte de değişiklikler oldu, şu kilo problemimi çözüp ve özgüven meselesini de halledip kıza tekrardan açılmayı planlıyorum, ama red cevabı alırsam gerçekten çok üzülürüm. Ne yapacağımı bilmiyorum Şu an resmen çaresizim...

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• ilkler unutulmaz hiç bir zaman sende onun ilk sevgilisiymişin geç olmadan yaz bence

0|0
    0|0
    • 5-6 yıl geçti aradan çok geç oldu gibi geliyor :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kızın sevgilisi olmadığından eminsen yardır gitsin bu hayatta bir tek allahtan kork ya da bir 5 sene daha bekle sana kalmış :)

0|0
    0|0
  • 1 2 ay daha sabret

bir 10 kilo daha ver

sonra açıl

ekmek ve rafine gıdalardan uzak dur

fazlada geç kalma kızı kaybedebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...