Vücut geliştirmeyle gerçek manada ilgilenenler lütfen yardım etsin.

link

link

link

Resimlerde Görüldüğü gibi vücut berbat durumda ama vücudun bu kadar berbat olmasından çok şu omurga kemiği beni çok rahatsız ediyor biliyorum bu normal bişey ama ben bu kadar çok göze batmasından nefret ediyorum beni zayıf gösteriyor evet biraz zayıf sayılırım ama bu kadar olmaması gerek o kemikten ve vucudumun üst kısmındaki zayıflıktan kurtulmak istiyorum boynum ince ve öne doğru kambur sırtımdada var biraz bunlardan kurtulmak istiyorum salona gitme gibi bir durumum yok evde 3 dumbelim var bana güzel bir program falan önerin lütfen resimler için çok uğraştım ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yaş 19 boy 185 kilo 70

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Evde pek bişey yapamazsın kardesim öncelikle cardio çalışman lazım yağlardan kurtulman için buda evde pek mümkün değil zaten yağlı olduğun için metabolizman çok yavaş çalışacaktır git bir fitness salonuna orda sana ne yapıp ediceğini gösterirler, git bir konuş derdini anlat hele...

0|0
    0|0
    • Yağmı :) Vücudumda nerdeyse hiç yağ yok göbekte çok az var metobolizmamda normal birine göre daha hızlı çalışıyor.

• daha çok yazmak isterdim yardımcı olmak isterdim ama inan paso mesaj cevaplamaktan gına geldi artık :) iyi bir salon dogal beslenme ve sabırla herşey olur şimdiden başarılar :) umarım kusura bakmazsın çok soran var dedigim gibi gerçekten yardımcı olmak isterdim ama kaç kişiye cevap verebilirimki artık kısa yazıp böyle söylüyorum tekrar kusura bakma,

ayrıca forumlara takılmayın herkesin vucut yapısı ve gelişme zamanı farklı moral bozabilir bu yüzden salona gidip orda arkadaş çevresi yap

• Çok saol jericho salona yazılma şansım yok malesef ama yinede ilgilendin teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• ben sana program hazırlarım istersen, yalnız evde yapılmıyo gerçekten.. bende çok hazırlık yaptım dumbellar barfiks falan ama sıkılıyosun bir süre sonra salon bir başka oluyo..

0|0
    0|0
    • Sonunda benim derdime deva olacaksa seve seve yaprım.Evde barfiks yok vaktim olursa dışarı çıkar yaparm mümkün olduğunca.

• tamam ekle.

• banada hazırlarmısın rica etsem ?

• Sırt çalışman lazım onun için..spor salonuna git cardio kesin yap,yağlısın..önce onlardan kurtulman lazım ama evde zor yani olmaz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• https://www.youtube.com/watch?v=LOdH3ZuZsJUhttps://www.youtube.com/watch?v=IZDqMRPYVCg Burda omuz ve kol kası için program var Omuz ,kol ve gögüs kasın hiç yok kardesım biraz da kilo alman lazım vücut gelistirme yaptıgın ıcın bıraz kılo alman lazım boyun uzun o boya göre en az 80 kilo olman lazım bana sorarsan hadi sana kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Teşekkürler fakat benim amacım omuz geliştirmek değil bahseettiğim o kemiği yok edip vücudumun üst kısmındaki zayfılıktan ve kambur duruştan kurtulmak.

• Peki bişey soracam bu verdiğin videoları uygularsam o kemikten duruş bozukluklarından ve omuz düşüklüğünden kurtulabilrmiyim ?

• Kurtulursun tabi o omuz programını uyguladıgın zaman artık duruşun bıle degışecek bırde 5 kılo felan alsan tam fit olursun gögüs kasıda çalıs ama bıraz

• bu yaşa gelmişsin duruş bozukluğun var sırt ve bel kaslarında zayıf önce sen duruşunu düzeltmeye çalış yatış,oturuş vs. düzelt sonra kas çalış tabi ne kadar işe yarar bilemem

0|0
    0|0
    • dik durmaya çalışıyorum zaten aklıma geldikçe ama unutuyorum zaman geçtikçe

• sandalyeden ayağınla hafif dokunuşlarla yardım alabilirsin

• önce yarım çek taminip çıkma az az 2 hafta içinde en az 6 7 tane çeker duruma gelceksin zamanla gelişir mekik de düzgün çek internetten bakabilirsin doğru yapılışına şınav çek yine dediğim gibi tam inme yarım yarım zamanla gelişir

• Omuzların düşük. Öncelikle sırt ve bel kaslarını güçlendirip, dik bir duruş sağlamalısın..

0|0
    0|0
    • Hangi hareketleri önerirsin peki evde sadece dumbellerim var spor salonuna gitme şansım yok...

Yükleniyor...