Aşık olmamak suç mudur?

biri sizi sevdiğini söylüyor.. ama siz sevmiyorsunuz. onun duygularıylada oynamak istemiyorsunuz. hep kırmadan reddediyorsunuz ama anlamıyor. sonunda kırıcı olmak zorunda kalıyorsunuz. bu sefer kötü bir insan oluyorsunuz. soruyorum size aşık olmamak suç mudur ? ve ayrıca başkasıda yok hayatınızda hayatmda kimse yok diye . o kişiyle birlikte olmuyorsam kötü birimi oluyorum şimdi. neden böyle yapılıyor. aşık olmamak reddetmek suçmu kabahat mi ?

0|0
53

En İyi Kız Görüşü

• yok suç değil laftan anlamıyorsa ne diye uğraşcan

0|1
    0|0
    • gidip heryerde senden bahsediyor. arkadaşların aranızda bişey olduğunu zannediyor. laf anlamıyor. ona teklif edenlere benimle olduğunu söylüyor

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Degil, insan biraz gururlu olmali ama askta grur olazmis derlerde bilemedim. :(

0|0
    0|0
    • belki ama bunu yapan bayan olunca çok itici geliyor.

• Galiba eger birkac senelik bir iliskiyse pesnden kosmasi cok garipsenmez ama henuz hic birsey yokken israr etmesi itici.

• ne bir kaç senesi hiç umut bile vermedim.

• alakası yok doğru olan bu.

0|0
    0|0
    • nasıl kurtulacam. okulda rahatsız oluyorum. yanıma artık gelemesede etrafımda hep bakıyor. çok rahatsız oluyorum ne yapayım yani ben

• hep öyle geliyorum. bu galiba piskolojik rahatsız. ben gelsemde arkadaşlarım farkındalar kızıyorum onlarada takılıyorlar deli oluyorum

• kulak asma onlara zamanla zaten oda farkına varıcak eğer takıntlı bir tip değilse vazgeçer senden.

• Cesi bırak bu kız işlerini ya..

0|0
    0|0
  • sen ne suclu ne de kötü birisin en güzelini yapmisin kizin sana olan duygularindan faydalanip kullanip atabilirdinde helal olsun dürüstlügünden dolayi kutlarim seni kardesim

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim o kadar iyi biri değilimdir. olması gereken o istemediğim biriyle olmak benim için bir işkencedir

• rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya bu işler gönül mevzuu zorla olmuyor ki kardeşim, yani karşılıklı olacak.

0|1
    0|0
  • sen yinede kırma

bir kız vardı arkadaşıma aşıktı

ama arkadaşım onu hiç sevmiyordu

kız 3 sene peşinden koştu

sonra arkadaşım bir defa kıza şans verdi konuştu

sonra 1 2 ay içinde evlendiler

0|0
    0|0
  • Sen aşık olma la degişikk

0|0