İnsan unutmak içinmi sever ?

Yani ne gariptir insan, sevdikten sonra nedendir bu unutma ihtiyaci? Madem seviyosun oyleyse neden unutuyosun, madem unutacaksin oyleyse neden seviyosun, ya da neden sevmeye ihtiyac duyuyosun? Sevmek bir ihtiyacmidir o da tartisilir tabi :)) neyse kafam karisti yine.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kafamda deli sorular diyosun :D

ihtiyaçtan değil mecburiyetten bir çok şey unutmak zorunda bırakılıyoruz.

0|0
    0|0
    • Diyorum :) bence haksizlk ama seviyorum diyosan, sevdm dyosan unutmycaksn. Unutyosan ya da unuttuysan o sevgi degl hevestir. Dye dsunuyorum :) bunlar derin mevzuular :))

• aşk ve sevgi bir yere kadardır bir taraf vazgeçip gidyorsa yorulmuştur ki zaten hiçkimse göründügü kadar aşık değildir sadece boşluğunu doldurmuştur :)

• Aska inanmiyorum sahsen, sadece sevgi vardir. Ebediidir cogu zaman. Olmadgi zamanlardaysa sadece azalmistir aslnda. En kotu ihtimal ise sadece aliskanlk haline donusur. Bu bile iyidir cnku insan alsknlklarndan kolay vzgecemz. Ask bence tutkudur. Tutku ise seks. Yani insanlar sana ya da bana seninle sevismek istiyorum degilde, sana asik oldum derlrr. Bakis acisi tabi. Ksiye gore degsr :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Şöyle oluyor sen birini seviyorsun o da seni seviyor. Sonra saçma sapan bir nedenden dolayı kavga yapıyorsunuz.Biri sinirden istemiyorsan bitsin artık ayrılalım der,ötekide sinirden tamam bitsin der.Çok kısa zamanda sinir gider,gurur girer araya o arasın ben niye arıyorum barışmak için der sonra zaman iyice ilerler artık umut kesilir sonra bu acıdan kurtulmak için kız kendisine gelen teklifi kabul eder,erkekte bunu duyar sonra o da hemen bunu unutmak için gider bir kıza teklif eder.( YANİ SEVGİLİSİNDEN AYRILAN BİRİYLE OLANLAR ASLINDA BİRER YARA BANTTI GÖREVİ DE GÖRÜRLER BUDA EKSTRA BİLGİ OLSUN.)

0|0
    0|0
Yükleniyor...