Ne kadar aşıksınız soru başlığına tüküreyim...

sevdiğinize eşinize sevgilinize ne kadar aşıksınız ve bu aşknızı hangi cümlelerle anlatrısnız..

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• Aşka karşı durumumuz :)

Ey Aşk..!

İşte tam bu AN'da

Bir nefes VUSLATTAYIM; Bir nefes AYRILIKTAYIM..!

Bir adım İÇERDEYİM; Bir adım DIŞARDAYIM..!

Bilmem ki her seferde neden bu kadar KEDERDEYİM..?

Sana bir o kadar YAKIN; bir o kadar da UZAKTAYIM..!

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• her dakka her saniye jer gün birbirimize gilümser sarıkır ıyuruz ilgili oluruz pnciğim aikımbşım tatlım deriz bende artı olarak öeleğim derim dürüsttür sırdaşız benden beklentilerini istekşerimi söyler yani benimle yapmak istedijlerni söyler yaparıız beni jer hareketiyle tahrik eder bunu ona söylerim gözlerimizn içine bakıp gilümseriz sarılınsır bide ponçiğiö yani beyaz saçlı diyelim boyayla tabiki saçlarımızı tararuz aklınıza gelebilecek her iyi leyi ileri seviuede yaparız dudak ve yanaktan uzunca öpüşürüz her gün evde baş başayken çağırıp olır bu dıdak ve yanaktan öpişme her yerini okşarım bacağınıda bana gülümser seni seviyorum beni bırakma der asla borakmam derim sennle cddi düşünüyorum der bende ona aynısını sçylerim bacapımı okşar güşümser bunu her gün yatakta vile yaparız o elini benim göpsüme bende elimi onun göpsüne koyar atışlarımızı dinleyip birbirimize bakarak gülümseriz elimi onun göğsüne koysamdahi bişey dmeez

0|0
    0|0
    • meleğim derim hoşuma gidiyo der sen öyle söyleyince seni aeviyprum aşkı der bende ona seviyorum meleğim derim beni her tüeşü hareletiyle tahrik eder ona bunu söylerim mıutlu olur gülümser bana beni dudal ve yanaktan uzunca öper birbirimze bide ponciğim deriz daha 18 yaşlarımız ve mükemmel ilişkimiz var ve bunlardan fazlasını yaparız ileri en üst seviyede ilgili olurız birbirimize her gün bçyleyiz 3 saat öbce evdeydi böyleydik dünde bçyleyik bana hem sarılır bende ona beni bir anda yabak ve dudaktan uzunca öper bende ona yaparım

• olmadıgı için hiç..

0|0
    0|0
  • yalan aşk yalannnnnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi ara saglam asik olmustum Gizlican ..

Benim gibi odun bir hatun bile degisime ugramıstı.. :///

Gecti gitti..Hala odunum <3

0|0
    0|0
  • hahaha soru başlığındaki uyuma oha for <333

0|0
    0|0
  • Aşık değilim

0|0
    0|0
  • ama ben çok çok çoook çok aşığım

0|0
    0|0
    • her dakka her saniye jer gün birbirimize gilümser sarıkır ıyuruz ilgili oluruz pnciğim aikımbşım tatlım deriz bende artı olarak öeleğim derim dürüsttür sırdaşız benden beklentilerini istekşerimi söyler yani benimle yapmak istedijlerni söyler yaparıız beni jer hareketiyle tahrik eder bunu ona söylerim gözlerimizn içine bakıp gilümseriz sarılınsır bide ponçiğiö yani beyaz saçlı diyelim boyayla tabiki saçlarımızı tararuz aklınıza gelebilecek her iyi leyi ileri seviuede yaparız dudak ve yanaktan uzunca öpüşürüz her gün evde baş başayken çağırıp olır bu dıdak ve yanaktan öpişme her yerini okşarım bacağınıda bana gülümser seni seviyorum beni bırakma der asla borakmam derim sennle cddi düşünüyorum der bende ona aynısını sçylerim bacapımı okşar güşümser bunu her gün yatakta vile yaparız o elini benim göpsüme bende elimi onun göpsüne koyar atışlarımızı dinleyip birbirimize bakarak gülümseriz elimi onun göğsüne koysamdahi bişey dmeez

• saç bağlqrken rujluyken rujluyken ble öpüşürüz bna srni yerim der ben ona seni yerim aşkım derim hep birbirimize aşkım tatlım balım ponciğim deriz tahrik olduğumu söylerim ona oda gülümser bana seviyorum deriz birbirimze

• bugünde evdeydi hala yanımda şu an

• Hahaha soru başlığı çok iyi yahu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...