Ayrıldım ama pişmanım eskisi gibi olmasını istiyorum

Ben uzun ilişki yapamayan bir insanım genelde sevgililerimle çok uzun zaman ilişkimiz olmadı. İlk defa uzun süreli bir ilişki istedim 1 yıl kadar çıktık birbirimize çok yaklaştık filan kıza aşırı derecede gelcek için umut bağlattım ama bir zamandan sonra aynı şehirde olmamıza rağmen buluşamıycak hale geldik evlerimiz uzak dershane, spor ve öss ye hazırlık filan derken hiç buluşamıyoruz diye soğudum ve ayrıldım ama kızın hayalleri yıkıldı kimseye açılmadığı kadar bana açılmıştı ve umutlar bağlamıştı bana ama ben onu buna rağmen terk ettim kendimi garip hissediyorum yeniden aşık olabilirmiyim ona eskisi gibi bunun bir yolu var mı?

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• sen bunlari düsündügüne göre ya hala kiza deger veriyorsun ya da vijdan azabi cekiyorsun önce bir kadar vermelisin bunlari kalbin mi getiriyor aklina yoksa vijdanin mi kizin bir daha hayallerini yikmadan önce kendinden emin ol gerci kalbin söyleseydi bunlari görüsemiyoruz diye sogudum ayrilik bahanen olmazdi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• eskisi gibi olmaz .

0|0
    0|0
  • ee sen de adam mısın ya? devam edemeyeceksen niye vaatlerde bulunuyosun?

0|0
    0|0
  • Kararını vermişsin artık

0|0
    0|0
  • olmazsın

geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • aşk bı kere bıttıysee bır daha olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• la b,i yürü git...canın sıkılmış senin kızı bir daha umutlandırıp terkedeceksin ...yada iki sokak ötede hergün buluşabildiğin öpüp elleyebildiğin birisini bulunca ..bence sen zekerinle haeket ediyorssun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...