Değer vermek sevmek erkeklere gelmiyor hangi erkeğe bunu yapsan kaçıyor sizcede öyle değilmi

erkeğe değer verdinmi sevdinmi kaçıyor hızla uzaklaşıyor neden böylesiniz sevmeniz için sizi horlamamız küçümsememizmi gerekiyor

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey hızlı gelişirse karşındaki kaçar

Şöyle birşey var

-Mesele acımasız olmak değildir

-Mesele küçümsemek değildir

-Mesele horlamak değildir

Şayet erkeğin içi öyledir ki, kadını taksit taksit tanımak ister, merdiven gibi çıkıp yürüyerek ulaşmak ister, şayet uçarak yaklaşırsa tüm büyüsü bozulur, merdivende çıkacak, arada terleyecek yorulacak, bıkacak, biter mi acaba bu yol diyecek... Beklentisi büyüyecek...

Bu merdivenin ucunda ne var peki

MERDİVENİN UCU DİYE BİŞEY YOK, BU MERDİVEN BİTMİYOR, BİTTİĞİ YER DE EVLİLİKTİR :) LEVEL LEVEL DÜŞÜN, MESELE 500 BASAMAK SONRA İLGİSİNİ KAZANIYOR 300 BASAMAK SONRA SAMİMİYETİNİ KAZANIYOR.

Bunun gibi, mesela şöyle diyeyim sana, şayet karşındakine sırlarını sıkıntılarını kolayca paylaşmayacaksın, belli başlı ön plandan anlatacaksın, biraz anlatıp sonra boşver demek gibi... ilk tanışmaysa haftada 1 kez sadece canım sözü çıakcak ki ağzından erkeğin tepkisini ölçersin, hem de " aferin oğluma canım dememi hakettin" benzerinde ödüllendirmiş olursun.. Böyle böyle derken erkek ilgini kazanacağım derken bir anda sana kapılacak..

KESİNLİKLE YÜZDE YÜZ TUTUYOR MU BU YÖNTEM?

Hayır tabisi de, fakat karşıda bir etki bıraktıgın kesin.. Bu anlattıklarımın kısa özeti kendinden taviz vermemektir ve de karşındaki kişi eğer sende özel olmak istiyorsa onu çabalatmaktır.. özel olmak kolay olmamalı, kolaylığı yanlış algılama, elbette ki duygularımız yer yer baskın gelebilir

Fakat duygularına hükmeden bir kadın da bir o kadar çekicidir ;)

Neden dersen duygularına hükmeden kadından korkulur. Aşkından geberse erkek ne yaparsa yapsın herhangi bir konuda onun duygularından girerek ikna edemez, şayet aklını kullanmak zorunda :) Bizim akıllar genelde paslı oldugu için kadının karşısında işlenmeye başlıyoruz

Tabisi karışık gelebilir fakat mantık ve felsefe bellidir

Karışık oldu fakat bu kadar anlatabildim :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• hem fikiriz aslın da fakat bende kızlar için böyle düşünüyorum ben ne kadar değer versem onar bir şekilde bende uzaklaşıyor nasıl açıklanır bilemem ama bazen kız olsun erkek olsun verdiği değeri alamıyor bilemiyorum neden karşıt cins olsak bile sorunlarımız aynı yani kişiden kişiye değişiyor ne diyim gönülden seveni nasip etsin yaradan :))

0|0
    0|0
  • bakın aslında kadınlar sevdiği zaman çok kıskanç olur ve buda erkeği kaçırır.üstüne düşme kıskanma o sana gelsin.unutmaki ilk başlarda herşey güzeldir sonra kadın kıskanmaya başlayınya yani sevgisini belli edince böyle olur durum

0|0
    0|0
  • Onsuz yapamayacağını hissettirdigin an büyü bozuluyor. Aradaki ince çizgi önemli...

1|0
    0|0
  • bız adam gıbı sevenınızı gormedıkkı arkadas,nerden cıkartıyorsun bunu sımdı:S

0|0
    0|0
  • ayni sey kadinlar icinde gecerli sanirim cok ilgi insani bunaltiyor.

0|0
    0|0
  • değer verdiğin insan yanlış arkadaşım demekki sana öyleleri denk gelmiş...

0|0
    0|0
  • bayanlar kıymet biliyor diyorsun.Önce kendini düşüneceksin.Bu işin formülü bu.

0|0
    0|0
  • demekki yanlış kişilerden hoşlanıyor yanlış kişilere değer veriyorsun görüş açını değiştir

0|0
    0|0
  • biraz mesafe iyidir

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı değildir..

0|0
    0|0
  • senin gibiler neden beni bulmaz...

0|0
    0|0
  • banada değer versene :D

0|0
    0|0
  • aynı şey kızlar içinde geçerli.

0|0
    0|0
  • ewt.. kovalamayı severim..

0|0
    0|0
  • horlamayın yakışmıyor kadın kısmımımısına

sizin değer vermenizi iyi bilirz.

erkeklerde neden kellik problemi olur

kadınlar başının etin yerde ondan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kacan hp kovalanır kural bu

0|0
    0|0
  • cok güzel bir soru sordun canim bende yillardir buna cvb bulamaya calisiyorum cok sevmenin karsiligini darbeyle aliyorsun malesef

0|0
    0|0
Yükleniyor...