Kapat

Merak Ediyorum Niye Gozlerini Kaciriyorlar

Anlamiyorum Bu Kizlari.Yolda Gidiyorum kafami kaldiriyorum karsidan kiz geliyor bana bakiyor benim ona bakmami gorunce bir daha kafasi bana cevirmiyor.Acaba diyorum fermuarim filan mi acik kizlar oyle baka kaliyor yok fermuarima bakiyorum fermuarim kapali kiyafetim dogru duzgun .Yakisiklimisin diye sorsan kendime 6/10 veririm.Anlamadim Niye Bakiyorsun.Tamam Bakiyorsun devamini getir be guzelim zaten bu aralar bir kiz arkadasimda yok :(((
Güncellemeler:
iste oyle

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• Bakmak suçmu kardeş?

Bakmak zorunlumu kardeş?

:D :D :D

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • durduk yere bir insana niye bakiyorsun.ben yolda her gordugum kiza bakmiyorum ama

• o zaman gaza önceden gel,biri getirmesin öyle az daha bekliyim birazdaha baksınla olmaz ne kızlar kaçırdım ben :D

• ya ben benzin pahali diye gazla calisan biriyim onceden gaza gelemiyorum biraz kesiselim diyorum ama kesisemiyoruz kizi bana bakarken yakaliyorum ama kizla sonra oyun oynamaya basliyoruz :D ah birde pes bilse hemen orda nikah kiydircamda

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• soru nerde ?

0|0
    0|0
    • kizlar niye gozlerini kaciriyor ?

• cnkü birine bknca havalara gryo egosu tavan yapıyo genelde

• mudur benim egom yok rahat olabilirler bana derin derin bakabilirler.oyle bakinca ben kendimi kotu hissediyorum :D

• ben de oyleyım.bakamıyorum.bence gozgoze gelmeyı pek sevmıyoruz.

0|0
    0|0
    • Ama lutfen gelin 2 yildir hic bir kizla cikamadim sirf bu yuzden.evde yalnizliga oynuyorum.Beni derslerin arasindan cekip cikartacak birini ariyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• sorun sende ben baktığımda aralıksın 4-5 saniye göz göze kesişiyoruz giyim,saç tarzını değiştir adam gibi giyin hocam ;)

0|0
    0|0
    • hocam adam gibi giyiniyoruz tarzimi ben seviyorum tarzimdan memnunum. kot pantolon yakali t-shirt spor ayakkabi uzun sac

• peki aralarında hiç uyum var mı ?

• haci olmaz mi ya kilik kiyafet konusunda sknti yok birbirleriyle uyumlu

Yükleniyor...