Artık doğuda yaşayanlara kötü bakanlar var mı?

Arkadaşım dün GİRESUN'A gitti.Söylediğine göre oradaki öğrenciler MALATYA'DAN geldiğini öğrenince soğuk davranmışlar hala böyle aptalca düşünceler var mı?

0|0
85

En İyi Kız Görüşü

• Ayrım yapanlara karşıyım kesinlikle. Hepimiz aynı yerden geldik , aynı yere gidicez

1|1
    4|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • BUNA EKSİ ATANLAR VAR NE KADAR VAHİM BİR DURUMDAYIZ KENDİLERİNİ ÜSTÜN GÖRÜYORLAR

• Yazık gerçekten çok yazık durumumuz çok vahim. Hepimiz insaniz topraklarimiz ayni ama ben bugün bunu gördüm ki bazı insanların kişilikleri farklı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• bizde giresunluyuz doğudan gelenleri hemen dışlarlar. kuzenim çok diretti malatyalı gelin getirdi aile karıştı konuşmuyorlar artık..

4|0
    2|2
    • yani şunu merak ediyorum kendilerini ne olarak görüyorlar yani doğuda yaşayanlardan farkları ne

• herşeyi başlatan ülkeyi bu duruma getiren sizlersiniz.. kimse bize zavallı diyemez takmayızda zaten.. tınagımı ıyyyyy doğuluların degerlisi bile olmak istemem.. Allahım korumuşta vatanına milletine saygı duyan yemek yediği kaba tükürmeyen bir giresunlu olarak dogmusum şükürler olsun <3 hadi siz takılın küçük dunyanızda..

• ALLAH sana doğulu nasip etsin. ama o seni kabul eder mi hiç sanmam ( küçük insan )

• Şöyle söyliyim annem VANlı kürt dyim hatta (kesnlkle bdp pkk falan demeyn alakası yok) Babamda TRABZON lu :)

0|1
    3|0
  • Açıkçası 'doğu' değilde bir kaç il var oradaki çoğunlukta olan bazı insanlar ile uyumum 0.

0|0
    3|2
  • nefret edrim insan ayıranlardan

1|1
    3|0
  • ne halası?

1|0
    2|1
  • işte onlar lisedeyken coğrafya dersinden kaçıp metin 2 oynamaya gidenler.hiç gitmedim ama gelişmiş bir yer olduğunu biliyorum

0|1
    0|0
  • Var var böyle insanlar, daha tanımadan insanların nereli olduklarına bakıp yargılayanlarla dolu ortalık..

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doğu'nun pek çok yerine, Diyarbakır'a ya da Şırnak'a giden öğrencilere veya sivillere de daha ağır tepkiler gösteriliyor..

Giresun'u filan özletecek bakış açıları, tepkiler, ötekileştirmeler..

Dangalak her yerde dangalaktır, ötesi yok..

0|1
    0|0
  • ben doğuluyum. ve kürdüm. izmirde birisi urfalı olduğumu öğrenince direk siz vatan hainisiniz dedi sonra ne olduğunu anlatmıyacağım. bu ülkede çok şerefsiz namusuz insanlar var. ırkçı faşist insanlar var. ve beyinsizler bunlar. beyin olsa düşünürler . her millet bağımsızlığını ilan ederken kürtlerin bu fırsatı herkesten fazla varken neden yapmadılar bunu. ve neden kurtuluş savaşında savaştılar. bunu düşünen kaç tane insan var . bir kaç milyonluk ermeniler bile devlet kurdu . 20 milyonluk kürtler bunu yapmadı çünkü devleti zaten kendilerinin biliyorlardı islam devleti kürdü türkü her müslümanı için. şimdi soruyorum size eyyy doğuluları sevmeyen faşistler. devlet kurmadık osmanlıyı satmadık diyemi sevmiyorsunuz.

2|0
    5|0
  • Giresun zaten direk yukarı londra...

0|1
    4|0
  • Giresun için düşüncem yok sadece 2 il için düşüncem var oda yaptığı hareketler den dolayı

0|0
    3|0
  • genellikle doğululara çok sıcak gözle bakmam kafa yapılarımız uyuşmuyor açıkçası kim ne derse desin...

3|0
    4|0
    • KAFA DÜŞÜNCESİ DERKEN

• k.bakma gençliğimi burda bu zihniyet için harcayamam buna kaçmak değil BEYİN GÖÇÜ DENİR aklımda çok güzel fikirler var ama bu ülke için kılımı kıpırdatmam açıkçası ben ilerde bilgisayar mühendisi olunca işsiz kalmak istemiyorum değerim bilinsin yazdığım uygulamalara saygı duyuslun kullanılsın istiyorum ama türklerde onu geçtim bilidayar mühendisiyim desen aaa benim oğlanın pc'ye format atsana oluyor ...

• iyi iyi İNŞAALLAH olursun.Dünya'nın sana ihtiyacı var.Dereyi görmeden paçayı sıvama derim ben ama

Yükleniyor...