Erkekler neden çirkin kızlara bakıyor?

Bugün tekrar farkettim, çok yakışıklı hoş çocukların yanında hel çirkin kızlar var.Neden böyle?

0|0
636

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel kızlar burnu havada yanına gittin mi tersleyecekmiş gibi durur

hiçbirşey yapmasa bile o izlenimi verir talibi çoktur uğraştırır

onun yanında çok güzel olmayan kızları elde etmek daha kolay

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 35

• güzel kızın peşinde olan çok olur kimseyle sevgilisi olmadıysa bile saplantılıa aşıkları olma ihitmali çok fazla güzel olduğu her ortamda istemese bile dikkat çeker güzel kızla takılmak için çok zengin olmak lazım fakire zaten kolay kolay bakmaz güzelliğine güvenen kız

1|0
    0|0
  • kesinlikle yanlış. bu soru kıyıda köşede kalmasın cevaplayalım. güzellik kavramı neredeyse büyük bir oranda nesneldir yani bana göre ona göre güzel biraz sallama bir tavır. o yüzden genelde herkes güzel kızlara / yakışıklı erkeklere bakar. ama bunların beklentileri fazla olabileceği için yakınlaşmada sorun çekerler. fiziksel görünüm seçimlerde en önemli etkendir.

1|0
    0|0
  • Bu mantikla yaklasirsak ben o kadar cok yakisikliyim mi cevremde hic kiz yok :D :D Ya birakin mu mantigi yok kiz guzel mis yok erkek yakisikliymis.Bir kizdan ,sevgiliden ben guzel olmasini beklemiyorum mantikli olsun olgun olsun yaninda mutlu olabileyim varsin dunyanin en cirkin kizi olsun

1|0
    0|0
  • Erkekler güzel kızların hep sevgilisi olduğunu düşünerekten uzak durur ve çirkin kızlar daha cesaretlidir erkeklerden ve teklif ederler erkeklerde kabul ederler ilişki başlamış olur. oysa çirkin erkek kendine güvenip güzel kıza teklife ederse belki daha hayırlısı olacaktır ama erkeklil işte.

1|1
    0|0
  • Kızlar içinde geçerli bir tespit. benım düşüncem 1.-Karşısındakine Üstünlük kurmak için kendilerinden düşük yani kendisine yakışmayan kişilerle çıkarlar. 2.-Çekkicilik.. bazı kızlar çirkin olabilir ama karşısındaki insana göre çekici yönleri olabiliyor. benim düşüncelerim bunlar..

1|0
    0|0
  • tam tersi güzel kızlar içinde geçerli tertemiz bacakları olan bir kız vardı yanındaki dallamayı görünce eve geldim bütün gecem mahfoldu o kareyi görünce.. :'(

1|0
    0|1
  • dostum bu devirde güzellik önemli değil eğer kız çok seviyorsa cana yakınsa sohbeti hoşsa fiziğide azıcık ucundan iyi ise kezban kezban davranmıyorsa trip , tavır yapmıyorsa o kızla sevgili olunur

1|0
    0|0
  • Demekki o erkeklere göre çirkin değil, sen kıskançlık ve fesatlıkla baktığın için sana öyle geliyor.

Ayrıca oturduğu yerden ilgi ve sevgi beklemek yerine bunları beraber paylaşmayı deneseler güzel denilen kızlar, onlarda olur yakışıklıların yanında.

0|0
    0|0
    • Ben kiskanclikla bakmiyorum. Yanii guzel kizlar erkeklerden bekliyor her seyi ondan mi olmuyor diyorsun?

• Kesinlikle triplerinden,nazlarından,ilgi görmek istemelerinden yanına yaklaşılmıyo çoğunun.Bide yakışıklı erkeklerde biraz şımartılmaya alışık olurlar 2 cambaz aynı ipte oynamaz.:)

• İnsanın sevgilisi yoksa tüm kızlar gözüne çirkin gelir, çünkü kızlar kıskançtır,şunu bile sevgisi var.. BEnim niye yok, bu erkekler walla zevksiz derler

1|0
    0|0
  • Güzel kızların yanında çirkin erkekler olduğu içindir:))

1|0
    0|0
  • Çünkü güzel kızlardan reddedileceği korkusuna kapılıyorlar.

1|0
    0|0
  • e güzel kızları da tipsizler götürür derler ama bende tipsizim ama kimse yok yanım da :) ne iş

1|2
    0|0
  • Güzel kızlar burunları havada kimseyi beğenmem edalarında gezerken,diğer kızlar da erkekleri kapıyor olay bu.

1|0
    0|0
  • fiziki hatlardan farkediyorda olabilir güzel olmayan ama fiziği dikkat ceken kızlar önceliklidir :))

1|0
    0|0
  • valla bende öyle diyorum bu çirkin erkeklerin yanında neden güzel kızlar var diye:)

1|0
    0|0
  • Neye göre çirkin, kime göre çirkin? Güzellik bakan gözlerdedir demiş şair. :)

1|0
    0|0
  • guzel kızlrın yanında da cırkın erkek var nedese gobeklı felan :D

1|0
    0|0
  • Belki onlar güzeldir çirkin olduklarına nasıl karar verdin.?

0|0
    0|0
    • Yanımda diger kiz arkadaslarim da vardi hepimiz sasirdik kizlar bildigin cirkindi kiyaferle falan kurtarmis diyelim yuzleri cirkin

• İşte güzellik sadece yüzde bitmiyor yüzü güzeldir vücudu kötüdür ya da fiziken tamamen güzeldir aptalın tekidir bütün bunlar bir arada toplanmayınca çekici olamaz bir kadın mesela fizik olarak çoğu güzel kadını sırf zeki olmadığı için reddetmişimdir keskin ve kıvrak bir zekayada sahip olmalı bir kadın.

• O kızlar da senden güzel olduğu için olabilir. Fakat üzülme. Ben seni bu halinle de seviyorum <3

0|0
    0|0
  • Kader kısmetten başka birşey değil bence

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 6

• armudun iyisini ayı yer felsefesinden yola çık anlarsın veya güzeller şanssız olur seç işte birini

1|0
    0|0
  • anca onlar bakıyor:Dnapsınlar herkes dişine göre av seçer

1|0
    0|0
  • Bir de onların gözünden görebilsen..

2|0
    0|0
    • Nasil yanii?

• Güzelliğin sınırı standartı yoktur kanımca. Senin yüzüne bakamadığın kız belki birinin dünyalar güzelidir.

• Çok doğru

• sanmıyorum öyle olsa sevgılım olurdu

1|0
    0|0
  • Evet ya katılıyorum :/ bizide görün lan

1|1
    0|0
  • Kadindan anliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...