Hic tanimadiginiz bir kiza seni seviyorum dermisiniz?

ben amerikada okuyorum dun okula gittim ve baya suslenmistim topuklu falan giydim kampuste yururken bir erkek yanimdan geciyodu bana bakarak bisey soyledi kulakligi cikardim seni seviyorum dedi ne dedim seni seviyorum diyorum dedi tesekur ederm dedm ne dicemi bilemedim gittim sonra yemek yerken yanima geldi nereli oldunu merak ettm tanisablrmiiz aksaninda cok guzel falan dedi sizce bu tip erkeklerin amaci nedir onla arkadas olsammi yoksa eglenmelik kizmi ario anlamadim bu amerikalilari :/
Güncellemeler:
bide sey sorcam siz erkekler turkiyeye gelen yabanci kizlarin aksanini guzel buluyormusunuz burdaki erkekler hep aksanimi begeniyo nedense :D

0|0
09

En İyi Erkek Görüşü

• amerikalılar seni seviyorumu her tarafları ile söylüyolar :D kaile almam şahsen ingiliz kızlarını es geçmem ama :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• biraz muhabbet et amacını anlamaya çalış. seni seviyorum diye sohbete girmesi birşey göstermez. şaşkınlık olabilir ya da o an aklına birşey gelmemiş olabilir. bir kaç cümle değil bir kitap bile insanı tanımlamaya yetmez.

sende hoşlandıysan bir şans ver.

0|0
    0|0
  • onu iyce araştırman gerekiyor. kendisine eglencelik kız arayan tip olabilir. daha sonra yeniden değerlendir

0|0
    0|0
  • Derim,dedim

Ve ben senin aksanın ile bir Leton kızına bunu söylediğimde benim komik olduğumu söylediler.

Aksanın onlara tuhaf geliyor.

Seneye New Yorker olacağım.

Paslaşırız.

0|0
    0|0
    • hmm tuhaf degil bazilari cok guzel bazilari cok seksi diyolar burda aksanlari cok begeniyolar galiba :

• Kendileri gibi olmayanlar hoşlarına gidiyor.

Alışık oldukları aksanlar genellikle İngilizler,Kolimbiyalıların,İspanyolların,Rusların ve İtalyanların aksanları.

Daha farklı olan aksanlar cezbedici olabiliyor.

• orda hersey normal yakında daha neler neler dıyecekler turkıyedekı sıstemı unut orda her turlu pıslık olur kendını kolla içtiğin yediğim şeylere dikkat et arkadas ortamında

0|0
    0|0
  • Tanıdığıma bile milyonkere düşündükten sonra söylerken tanımadığıma söyleme ihtimalim 1miilyarda 1 dir.

0|0
    0|0
  • hangi domuz eti yiyen yabancı seviyorki? bir kere kıskanma duyguları kayboluyor,sadece söylemesi

0|0
    0|0
  • Yetişin olm elin amerikalısı bayat bir numarayla bizim Türk kızını götürmeye çalışıyor.

0|0
    0|0
  • hey coni dikkat et deseydin :) orda sabahtır şimdi :) günaydınnn :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...