Sevgilim mi haklı, ben mi?

sevgilim sürekli hesap vermemi istiyo ayrı şehirlerdeyiz okuldan çıktım evee geldim bilmemne sürekli anlatim istiyorum yaa ne gerek var bunlara sinir oluyorum ben sürekli bunları söylemek hesap vermek istemiyorum o da söylüyo gittiğini geldiğini gerek var mı bu kadar ben söylesin istemiyorum ki zaten mesajlasırken nerde oldugumuzu anlıyoruz ayrıca belirtmeye ne gerek var ona da söylüyorum böyle beni anlamıyosun diyo

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilin haklı bence

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• yanyana olunca bu sorun ortadan kalkıyor. bence fazla takılma hesap vermek gibi düşünme. seni düşündüğünü düşün

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim ise nerde ne yapıyor nasıl bilecegim o kadar.

0|0
    0|0
  • ortada çok cıddı bır guvensızlık var. bır ılıskıde guven yoksa mutlulu yakalamak cok zor...

0|0
    0|0
  • sizin ilişkinizde güven problemi var. sorun tabi ki sende :)

0|0
    0|0
  • yengeç burcu mu?:d

0|0
    0|0
    • eevetttttttttttt:(((

• veee bide şu var çok bunaltıyor sürekli aşkım cicim diye konusalım istiyo mesajda aşkım geçmiyosa soguk konusuyosun diyo sonradan o da sıkılır mı acaba ben onun peşinde koşayım istiyorum birazda fazla ilgili

• bilmezmiyim:d ekle bekim beni sen:d

• Yazını okumadım, sadece başlık için geldim.

Sevgilinle aranda "Haklı-Haksız" diye bir ayrım yapma. İlişkiye zarar veriyor. Sen kendi haksız olduğun tarafları gör, o kendi haksızlıklarını...

Ben çok denedim bunu, yapamadım. O yüzden ilişkilerimde çekilmez taraf oldum genelde.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Be3nce o haklı. çünkü bende aynı şekildeydim şuan askerde ama durmadan aynı seyi yapıyor hala. gitmeden daha beterdi hatta bndesenn gbi düşnyordum . ama alıştım. ki bn mesaj yazmktn nefret edyrm .Ama en iyisi bu sonra arıyorsun bilee

0|0
    0|0
  • ayrı şehirlerde olduğunuz için sevgilin seni kıskanıyor. aranızda güven problemi var biraz. ama bu soruları sorması doğal bir hakkı onun:)

0|0
    0|0
  • Seni cok seviyo ve kaybetmek istemiyo. Dedigini yap bence :)

0|0
    0|0
  • benim sevgilimde aynıydı halada aynı bazen cekilmez oluyor ama benide kıskanması hosuma gidiyo acıkcası zamnla düzeliyolar merak etme :)

0|0
    0|0
  • Benimki de öyle başta bende pek hoşlanmıyordum ama şuan alıştım söylüyorum o kadar sıkıntı yapmıyorum.. Boşver ya genelde böyleler

0|0
    0|0
Yükleniyor...