İlişki içinde görünmez gibiyim

Sevgilimle sadece onun sorunlarını, onun gün içinde neler yaptığını konuşuyoruz. Kendi yaptıklarını anlatıyor ve ya sen? demiyor bana. Sorunlarımı anlatıyorum, daha sonra senin şu sorunun vardı hallettin mi diye sormuyor. Kendimi gereksiz eleman gibi hissediyorum, tam bir sıfırım.

Daha önce aynen bu şekilde uyardım çok kez ama hiç değişmedi. Ne diyorsunuz bu işe?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki yönetimi konusunda kendini geliştirmen gerektiğini düşünüyorum. İşine yarar bilgiler içeriyor olabilir. link

0|0
    0|0
    • Güvenli internete takıldı ://

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• kendını begenmıs, sevdıgıne karsı saygısı olmayan bır tıple bırlıktesın. dunya kendı etrafında donsun ıstıyordur.toplum ıcın gereksız bırı hıc kımseye hayır gelmez.

0|0
    0|0
    • Tek çocuk, ondan mı acaba diye düşünüyorum. Kendini beğenmiş tavırları yok gerçi, aşkım canım cicim muhabbetleri yapıyor ama benimle ilgilenmiyor ya

• tek cocuk olmasının etkısı buyuk cok sımartılmıs anne ve babası tarafından aynı sekılde tek taraflı ılgıye cevresınden de beklıyor ama sen anne ya da babası degılsın kı. askım canım cıcım muhabbetlerı yaparken emınım cocuksu bır tavır ıcındendır hanı derler yaa vıcık vıcık samımıyetsız.

• bencil bir yapısı var demekki. dünya onun etrafında dönüyor. değişim bekleme ayak uydurmaya bak

0|0
    0|0
  • sen yoluna ben yoluma olmuş sizin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilin malesef bencil biri :(

0|0
    0|0
    • Bencil mi sevmiyor mu bilmiyorum. Benle ilgili detayları unutuyor falan... :(

• sevip sevmediğini biz anlayamayız en iyi sen anlarsın sana değer verip vermedğini. bakışlarından, hareketlerinden, ilgisinden, yaptığı fedakarlıklarından vs.

Yükleniyor...