Aşka nasıl yakalandınız?

aşk mevzusunu derinleştirelim. evet aşkınızı ilk gördüğünüz anı anlatalım. nerde? nasıl? hangi mevsim? onun üzerinde nasıl bir giysi vardı? ilk neyi ilginizi çekti?

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• Sen olmadan çok güzel yakalanıyorum...

0|0
    1|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• 22 agustos 2007 saat 12.30 ile 13.00 arası bir sey okula geldim banklardan birinde bir kız var üstünde okul forması beyaz Örgülü uzun kazak lacivert nike ayakkabı gozunde büyük sarı bir gözlük sarı saç mavi göz okuduğu kitap dünya klasiklerinden yalancı ilişkiler ve hayatım da ilk kez kafamı kapalı bir kapıya çarptım

1|0
    0|0
  • sevdim sevdim yine sevdim yalanmı şarkısı güzeldir aşık olanlar için çünkü aşk çok sakat birşey beyin emekli oluyor kalp işleri eline alıyor

0|0
    0|0
  • her gece barda karşılaşıyorum, genelde mevsim seçmiyorum,kıyafetleri de parlak falan oluyo.. hergün başkasına aşık oluyorum

0|0
    0|0
  • Sonbahar'dı kasvetli bir eylük akşamı. Ellerim cebimde yürüdüğüm sokakların birinde rastlaşmıştık, gülümsemişti yanındaki arkadaşına kahkülü eliyle arkaya atıp yanımdan geçip gitmişti. Siyahı çok severdi o günde üzerinde siyah bir hırka vardı, soğuktan kızaran yanaklarım kadar kırmızı bir oje sürmüştü kırılgan parmak uçlarına ve parfümünde bir parça ölüm vardı o an bütün bilincimi kaybettiğimde anlamıştım bunu... Onunla ömrümüz televizyonda çıkan bir dizi kadar bile sürmedi, 5 yıl sonra masal bitti. Şimdi tanıştığımız gün televiyzonda çıkan o saçma dizinin hiç bir bölümünü kaçırmadan izliyorum. Tek yapabildiğim bu.

1|0
    0|0
  • aşık olduığumu bile bilmiyorum bilmediğim için bilenlerden iyi yorumluyorum. aşk bir nefes içine çekersen yaşarsın çekmezsen boğulursun. aşk a bir an nasıl diyim o gözleri varya o gözlerine kenetlenmek varya işte o oldu bende bir andondum kaldım bana bakıyordu uzaktan bize yar olmadı kalanlar yanımda gidenler kimin umrunda.

Amanos ağlıyor hüzünlü gene bu kel dağları

Şehirde matem havası evimde küf ağları

Yazdığım satırlara bir kaç gözyaşı benden

Toroslarda hüznüme şahid gidersen gem bağlarım

1|0
    0|0
  • Bir ilkbahar mevsimiydi. Okuldaydık. Aynı sınıfta. Gözlerine dala dala aşık oldum.

0|0
    0|0
  • geçen yazsonu eylülde kuşadası saçları gözleri bakışları... sonra.. sonrası yok işte gitti bitti

0|0
    0|0
  • daha tam anlamıyla yakalanmadım

0|1
    0|0
  • soguk bir kasım gecesinde bar çıkışı

0|0
    0|0
  • Güzel soru 5 yıldız verdim :)

0|0
    0|0
  • Ondan daha iyi bir avcıyım.