Aşk nedir?Hiç aşık oldunuzmu?Nasıl hissettiniz kendinizi.

Bana göre aşk ondan başkasıyla yapamayacağını düşünmektir.Siz hiç aşık oldunuzmu?Nasıl duygular hissettiniz ne zorluklarını gördünz ya da hayatınızda neye yardımı dokundu?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk sevdiğin için gerekirse ölmek demektir ama şimdi ki aşkların çoğu yatakta başlayıp

ondan sonra çöpe gittiği için gerçek aşkı bulmak çok zor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ask yagmurda brlikte ıslanmaktır ask sag yanın yanarken sol yanın donmaktır.

Başına çok yakıştı aşk nakışlı kurdele

Yanımda olmasan da muhtacım be gölgene

Dur! mehtaba biraz fazla uzaksın ve

Ben zaten sevdiğinizi biliyorum da sen gene

Sus! konuşma zarar veriyor bünyeme

1|0
    0|0
  • aşık olduğumda ilk hissettiğim şey içimde atom bombası gibi bir neşe hissetmiştim

heyecanlanmıştım

kendime hakim olamıyodum

insan bunu ömür boyu yaşamak ister ama bir anlık oluyor maalesef

aşık olmak güzeldir yaaa

0|0
    0|0
  • aşk bana bir kumardır nasıl ki kumarda da ne kadar kazanırsan kazan bir gün her şeyini kaybedersin aşk ta aynıdır bana göre..

0|0
    0|0
  • Bir ki uççbir ki üç kelebekler gibi.. ömür degil anlik birsey

0|0
    0|0
  • hiç aşık olmadım kadınların aşık olunacak bir tarafını bulamadım...ama iyi sevişiyorlar o ayrı..

0|0
    0|0
  • AŞk :( mi 3 Kelimi saygı Sevgi Şevkat

0|0
    0|0
  • olmustum benim için bosa geçen zaman oldu aşk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aşk her duygudan bir parça ve öyle yoğun ki...nefes kesici,yorucu ama aynı zamanda canlandırıcı.

Aşkı bir kez yaşadım ve bence aşk hayatta bir kez olur...Kaybettiğinde de telafisi olmaz.Sonra bilirsin ki "aşığım" diyen herkes rutin bir yalanın tekrarından ibarettir.Yalan aşklar,hoşlantılar vs...Boş bomboş.

0|0
    0|0
  • evet aşık oldum. sevmemem gereken br adama hemde ama vazgeçemedim aşık oldğmu anladığım an zaten dedim allah belamı verdi dye

0|0
    0|0
  • gece uyumadan önce sabah ilk kaltığında aklına geliyorsa olay tamamdır ... çok üzüldüm çok ağladım ama çokta mutluydum

0|0
    0|0
  • "Derler ki aşk; birine seni yok etme gücünü verip, bunu kullanmayacağı konusunda ona güvenmektir."

Criminal Minds

0|0
    0|0
  • aşırı sevgi duygusu,sevi

0|0
    0|0
Yükleniyor...