Evliliğe bakış açınız, açımız?

Sokratekesinlikle evlenin, eşiniz iyiyse mutlu, kötüyse filozof olursunuz.

Bizim Mahmut abi : kesinlikle evlen, bir yemek yapanın olur.

:D bundan ibaret demi?
Güncellemeler:
bende cevaplayım madem(güncelleme için üzgünüm) : bence evlilik sadece yürek işidir, birini seversin ve atarsın hayatına onun imzasını.Yaşı, boyu, parası hepsi teferruat.sevginin aşamayacağı güçlükte yok, o yüzden sevdiğinizle evlenin derim.

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik sadece bir çift yüzüğü takma töreni değildir. Evlilik bir cüzdanda iki kişiye ait resmin bulunması değildir. Hizmet için yapılan yemekler değildir. Evlilik müşterek bir hayattır, iki kalbin yek olmasıdır. Bir hayatının hukukudur. Herşeyin başında bir saygı,sevgi ve sadakat üçgenidir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Başkalarının fikirlerinden önce sizinki nedir? Yoksa ne kadar çok farklı fikir alırsanız o kadar güzel bir fikre mi sahip olacaksınız? Sakın daha fazla kafa karışıklığı olmasın? :) Bence evlilik toplumsal ve de bireysel benzer veya farklı sayısız değerin bir karma içinde yaşatılmaya çalışıldığı kurumdur.

1|0
    0|0
  • Bende hersaniyemde hüküm süremicek biriyse evlilik kelimesini agzıma bile almam o yüzden evlilige bakıs acısından cok onu bana düsündürcek kisiye bakıs acım olur ;)

1|0
    0|0
  • Sana daha beter bir bakış açısı söyleyeyim o zaman. Buna resmen şahit oldum.Sekse para vermemek için evlenmek isteyen gördüm yemin ediyorum bak.

2|1
    0|0
  • evliliğe bir bakış açım yok çünkü bakmıyorum...o da bana bakmıyor öyle yaşıyor gidiyoruz...ama bizim kaynakçı ustam serhat abi de evleninde görün ebeninizin mını diyor...filozof gibi adam sigortasını ilk onun yatırıyorum o yüzden...

1|0
    0|0
  • Erkeğin kalbi midesinden geçermiş :) kadınınki ise mağazadan :) hehe

1|0
    0|0
  • tesettürlü olmayan bir kızla evlenebilirim

0|0
    1|2
    • niye evliliğinizde laiklik maddesi mi var?

• farkımız var hanfendi görünen köy misali..

• evet aslında farkımız var bende yazdıktan sonra pişman oldum, neyse trolünüzü başka yerde kullanın

• Ben bu muhabbeti hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • Bakış açım ; evlenmek istemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Yemek onemli tabi

1|0
    0|0
  • müslüman olmayan bir kızla neden olmasın ?

0|0
    1|0
  • Kendi yemeğimi kendim yapıyorum.

1|0
    0|0
  • yemek yapsın yeter :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evlenmek istiyorum ,erkeğime sarılıp uyumak istiyorum :D

1|0
    0|0
  • kötü bir eşle sokrates olunur,iyi bir eş bu düşünceden kurtarır seni

1|0
    0|0
  • evlilik bir imzadan ibaret.

2|0
    1|0
  • Evlen çocuk yap ömrün bitsin :(

0|0
    1|0
  • Evlilik benim için beni tamamlayan birinin olması.

1|0
    0|0
  • kötü biriyle evleneyim o zman

1|0
    0|0
  • Bana benzeyen ve bana katlanabilen kısacası beni tamamlayan mübarek insanı bulursam evleneceğim evet :)

1|0
    0|0
  • bende evlenmek isstiyorum ama adam sex için istiyor beni bide o elektronik mühendisi bende inşaat teknikeriyim kendi işinde yardımcı olacak ortak arıyor bende böyle evlilige karşıyım kpssye giricem falan diyince bile kabul etmiyor

0|0
    0|0
    • nerden buldun bu öküzü? bunların farkındaysan bir dk durma derim.

• o zaman şikayet etme, şükret?

• ben normal sade kendi kkendine yetecek evini geçindirecek memur bir adam olmasını isterdim ama yok

Yükleniyor...