Sevgiliye borç verilir mi ?

Sevgilim benden üni kitapları için borç istiyo vermelimiyim daha yeniyiz

0|0
86

En İyi Erkek Görüşü

• kızın gercekten ıhtıyacı olduguna ve de samımıyetıne ınanıyorsan vermelısın. eger kı gercekten ıhtıyacı var vede ılk yardım ıstedıgı kısıde sensen mutlu olmalısın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• böyle bir soru daha gelmişti 200 tl kitap parası istemiş. ben kızda bir kullanma istegi sezdim siz nasıl erkekleri tanıyorsanız bizde kızları tanıyoruz. bence verme karar gene sana ait..

1|0
    0|0
    • Oda bnim :)

• Ya kızın annesi 6 ay önce ölmüş babası yeniden evleniyomuş benimde vicdanım el vermiyo seviyorumda niyetim de ciddi

• peki eminmisin dogruyu soyledıgıne? hani görüşen bulusan sensın tabii anlamıssındır. o da senınle aynı duygulardaysa istiyorsan ver

• utanmadan nasıl istiyorlar anlamıyorum ki zor durumdaysa bir büyüğünden istemeli sevgiliden istenir mi allah aşkına

1|0
    0|0
  • Zor durumdadır ver nolcak

0|0
    0|0
  • ben borç verdım pısmanım gerı alamadım:d

0|0
    0|0
  • Sen borç diyorsun ben kredi açtım manitama.

0|0
    0|0
  • yazık kıza ver yani

0|0
    0|0
  • Alınma ama ben bu kadar yüzsüzünü görmemiştim daha önce, evlerden ırak . Şimdi sana verme desem isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kara diye bir laf var. Ama bu iliskinin cok yuruyecegini düşünmüyorum o yüzden yol yakinken bir daha düşün bugun kitap parası ister ertesi gün kiyafet parası falan işin içinden cikamazsin. Çok oluyo öyle uyanığım diye geçinenler

0|0
    0|0
  • öldürsen istemem. hele ki yeniyseniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu kızdan ayır gelmez hacı yol ver seni oyuna getirmek istiyor belli

para lazımsa madem gitsin babasından alsın senden niye alıyormuş ?

şaçmalık he daha yeni sevgilisiniz bide eski sevgili olsanız anladıkta yeni

olduğu için bence vermemen lazım.

1|0
    0|0
  • babasından istesin senden niye istiyor verme

1|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0
  • Sevgilime ne borç veririm ne borç isterim . Sende böyle yap bence para isteyen kızdan hayır gelmez .

1|0
    0|0
  • ayrıl bence eskide olsanız borç istemek ayıp ki yenisiiz aklı sıra seni tırtıklamak istiyo olabilir.Vur tekmeyi hacı vur :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...