Sevgilimin gereğinden fazla ilgisi beni sinir ediyor. Sorun kimde?

ya bide çok kıskanç sürekli hesap soruyor hiç özletmiyo kendini fazla ilgili yani sürekli mesajlaşıyoruz daha yeni bir ilişkimiz var ve sürekli aşkım cicim diye konuşalım istiyo sinir ediyo beni kimde sorun anlamıyorum yaa
Güncellemeler:
bende kız olarak yapmak isterim zaten ama adam izin vermiyo özleyeyim de kendim mesaj atayım atarsam da niye atmadın demesin diye atıyorum

0|0
611

En İyi Erkek Görüşü

• sorun genel olarak düşünürsek sende her zaman beni cok seven biri olsun istersin ama aşırı ilgiden sıkılırsın ama söyle bir anlamda bakarsak ilk başta bu kadar ilgi ilerde sogukluk getirir ve ilk başta bu kadar ilgi hep yapmacıktır ya çok iyi bir yalancı sevgilin ya da hayatında ilk defa birini seviyor sen karar ver hangisi

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• İletişim kurmazsanız anlamamaya devam edersiniz. Ondan rahatsız olduğunuz bir şeyler varsa bunu onunla konuşmak daha akıllıca olmaz mı? Böylece birbirinizi daha iyi tanımaya başlarsınız. Kim bilir o da sizin gözünüzde nasıl görünmek istiyor ki bu kadar ilgili oluyor. Belki de tüm duygusal boşluğunu doldursun diye size ağzına gelen tüm güzel sözleri söylüyordur. Öte yandan kıskançlıkla zehirlenmiş bir başka insan. Aşırı ilgi + aşırı hesap sormalar = bunalan bir bayan. İyi şanslar.

0|0
    0|0
    • kıskançlık konusunu konuştuk zaten kackere ama geri adım atmıyo tamam çok abartmam diyo ben kıskançlıktan çok ilgiden şikayetçiyim ama güzel şeyler söylüyo falan ben seninle böyleyim diyo tamam da aynı şeyleri benden de istiyo ben sürekli askım demek istremiyorum diyorum sevdiğin insan mutlu etmen lazım diyo :/

• Sevdiğin insanı mutlu etmen lazım dediği zaman şöyle cevap verin: "Sevdiğim insan bana ne söyleyeceğimi adeta bir kağıda yazıp da önüme koyuyormuş gibi yaparsa, hem o mutsuz olur, hem de ben." Sevgili dediğiniz kişi sizin fotokopiniz olan kişi değildir. Farklılıklarınıza rağmen kendisini sevebildiğiniz kişidir sevgili. Sizin sevgiliniz bunu anlamıyor, lütfen anlatınız.

• Sorun onda, herşeyi çabucak tüketiyor ve fazla kapılmış sana..

Kendini frenlemesi de çok güç... Nasıl yaparsın bilmiyorum yüzüne karşı söylesen az konuşalım diye bozulur...

Zamana bırak biraz, biraz cool takıl sen, buna tepki gösterirse durumu anlatırsın...

0|0
    0|0
    • buna tepki gösteriyo zaten bak mesela günaydınnnnnn:)) diyorum başta bişey demiyo sonra niye soguk konusuyosun sabah günaydın demişsin aşkım dememişsin falan diyo yaa gülen surat var orda neresi soguk öyle değil mi söyleyince de aşkım diye konuşmak mutlu ediyomuş falan filan..

• Bir gün buluş bununla, ayrıntılı olarak bu konuyu, fakat anlaşılır şekilde, öyle anlaşılır anlat ki, çocuk sana karşı nasıl bir tutum sergileyeceğini bilsin... Seni anlamasını sağla, herşeyi çabucak tüketmesin bu çok önemli yoksa kaçarsın sen bundan

• kimisi de ilgisizliğinden yakınır. erkekler mi ayarsız yoksa kadınlar mı anlamadım gitti.

0|2
    0|1
  • cocuk sana deger veriyor senin dediğine bak bosuna demiyorlar seven s...lir,s...en sevilir diye agır oldu biraz ama kusura bakma

0|0
    0|0
    • değer verdiğini sevdiğini biliyorum ama çok sıkıyo beni böyle

• cocuk seni kaybetmekten korkuyor ondan böle yapıyo, belki fazla ilgili gösteriyor ama bunu sıkıntı yapma gecer zamanla

• siz kızlarada yaranmak mümkün değil...ilgili olsa çok ilgili,ilgisiz olsa çok ilgisiz napıcaz arkadaş sizi mutlu etmek için :D

0|0
    0|0
  • Keşke aynılarını yapan biri olsa bana. Ben isterim ki attığım adımın bile hesabını sorsun

0|1
    0|0
  • ne güzel işte ilgisiz olsa nie ilgilenmiyor diye şüpheye düşerler siz kızları anlamıyorum

0|0
    0|0
  • hahaha :D olaya bak

0|0
    0|0
  • sende degilstir mutlu ol:)

0|0
    0|0
  • Sorun ben de. Sizde değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimkide aynı ama bu tavrın neden ?!

Salakmısın sende bunun için üzülüyor gibi yapıyorsun ?!

0|1
    0|1
    • çünkü çok sıkılıyorummmm

• BENCEDE çok itici yapamıyosan ayrıl değişmez o çunku..

0|0
    0|0
  • Iyyk hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Hahah acıdım la sana :D

0|0
    0|0
  • Ayyy leş. Hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • bu ne ya kız gibiymiş