İlk sevgillim ama onunla devam etmekte çok kararsızım.. Ne yapmam gerek?

sevgilimle ayrılmayı düsünüyorum daha ilk ayımız onu yeterince sevmiyorum gibi geliyo ama aramız kötü olunca da yaşadıgımız güzel şeyleri düşünüyorum beni çok seviyo değer veriyo onu kaybedince pişman olucam gibi geliyo ve bide ilk sevgilim ilk onunla öpüştüm ondan önce bir erkekle hiç buluşmadım bile biraz da daha ilk ayda yaşanınca bunlar kendimi çok kötü hissettim ondan mı sogudum acaba ben sana destek oldum daha fazlası da yaşansana yanındaydım felan diyo ona güveniyorum ama biraz zamana ihtiyacım oldugunu anlamıyo erken diye bişey yok sevsen böyle olmazdı diyo ne yapsam acaba ne desem bu ilişkiyi kurtarabilirmiyim acaba ya da kurtarmak için ugraşmak mantıklı mı gerçekten sevmiyo muyum acaba off kafam çok karısık

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• Biraz ayrı kal ve yalnız kalıp karar ver hayırlısı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• bir insana 1 ayda aşık olunmaz zaten. kendine biraz daha zaman ver. dikkat et ayrılınca çok üzülebilirsin.

0|0
    0|0
    • hayatına giren insan sayısı arttıkça durum boktan bir hal alacak. kalbinin sahibi tek bir adam olsun, öyle de devam et.

• ondan da zaman istiyorum bir ay çok az falan diye ama anlatamıyorum ne desem ikna olur emin değilim ne hissettiğimden dedim ve ondan sonra sürekli sevsen şöyle olur sen beni hiç sevmedin falan diyo :(

• onun da anlayışla karşılaması lazım. aşk-sevgi kolay değil. emek lazım. alışmak lazım. ayrıca yeterince sevmedğin kanısına nasıl vardın? ben de öyle sanıyodum ama ayrılınca gördüm hanyayı konyayı. o "sanmalar"a pek güvenme. adama da iyi davran, zamanla seversin keinlikle. hem de ilk ilişkinmiş, heyecanlı olman lazım biraz.

• sen bilirsin herşey senin elinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk 1 ayda sevemezsin zaten sevgi bir kaç yılı bulur..

1|0
    0|0
Yükleniyor...