Merhaba bana çare bulurmusunuz?

benim sorunum basit her ailede yaşanan sorunlardan bu soru flörtemi sağlığamı girer pek anlamadım ama yardımınıza ihtiyacım var efendim ;

bir sevgilim var herşeyden çok değer verdiğim insan ve bir de çok sevdiğim ailem var ama 2 sene sonrada önümde koskaca 2 tane önemli sınav var akrabamdan matematik dersi alıyorum ve kadın çok kırıcı sanki duygularını çöpe atmış kadın karşısındakini acayip kırıyor bugün ders işledik mesela dersin yarısında azarlıyor sonra devam ediyor anlatmaya ee akraban nedesen ailende inanmıyor yani ama bugün bu adın ileri gitti benim dersin ortasında gözlerimi doldurttu ve ben o derse odaklanamadım ben daha yeni ders almaya başladım ve ailem sayesinde çok okul değiştirdim nasıl desem alt yapım matematikte berbat ve ailevi olaylardan da asosyal oldum beni asla dışarı çıkarmıyorlar sevgilimle görüşemiyorum kuzenimle bir tutuyorlar beni ama kuzenim kolejlere gitmiş insan küçüklüğünden beri ders alan yardım alan bir insan ee haliyle kız günde 300 soru da özer ama ben ben o eğitimi almadım ben hep ailevi olaylar yanımda konuşulup piskolojim bozuldu o küçücükken derslerde ailemi düşünür üzülürdüm ve olan derslerime oldu okuyorum okumayıda çok istiyorum hemde 2 üniverste ama ben çalışmaya alışkın biri değilim günde o kadar soru çözemem ve ben ilk defa bir sevgilimde bu kadar mutluyum hem aileme hem derslere he sevgilime nasıl zaman ayıracağımı bilemiyorum ailem sadece oku ot gibi dışarı çıkma diyor ama acayip asosyalim iyi şurada 1 cümleler kura bildim ee haliyle ben toplumada giremem ee birde tek çocuğum beni bu kadar sıkıp hergün ağlatan sevgilimle aramı bozan ailemi ne yapacağım ben bana biraz akıl verirmisiniz dalga geçmeden empati kurumusunuz acayip yoruldum gücüm tükendi hep hatalı beni görüyorlar herkes üstüme geliyor ders çalışcağım zaman git ders çalış diyorlar ya benim çalışasım olmuyor işte ben ne yapcağım

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• mesafeyi sen ayarlayacaksın onlarda kendilerini bilecekler

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• fazla yüz göz olmamayı dene işe yaracaktır

• ailmlemi kimle bu kadarmı yani bu yeterlimi açarmısınız nedemek istediğinizi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ailevi sorunlar genelde her yaşta yaşanır ve aileden kopmalar başlar. Lise okuyorsun malum ama sana şöyle birşey söyleyeyim lise zamanlarında hep bu vaka görülür. 2 sene sonra herşeyin daha rahat olacağından başka sana bir bilgi veremem. Benim yaptığım gibi yaparsan yalnız kalırsın. Evli değilim ama 3 yıldır yalnız yaşıyorum. Bunun gibi mesela.

0|0
    0|0
    • işte sevgilide atılmıyor ailede

• Sevgiline de söyleyemem birşey ama seni sürekli ama sürekli sıkıyorsa, ona yapacak birşey yok. Hatalı olan o diyebilirim.

• bak kardeş o hoca ne akraban oluyorsa onunla sert konuş sana ne derse karşılık ver ezdirme kendini yürekli ol senin moralin onun için neden bozuluyor ki kimsenin önünde ezilme

0|0
    0|0
    • evet ama akrabam büyüğüm 50 yaşında kadın ve ben saygısızlık yapamıyorum tek sorun 300 tane günde soru çözmemem ama çalışıyorum ama o kadar soru çözcem kafayı yerim alışkın değilim ki

• saygısızlık yap demiyorm yanlış anlama sadece ezilme bir de dalgaya al söylediklerini yani ağır şeyleri önemseme bir kulağından girsin diğerinden çıksın

• anladım da cesaret olsa bende işte yok pısırık yetiştirdiler

• sen amma dolmuşun ya bu ne dir böle

0|0
    0|0
    • kimse anlamıyor ki bu sakin halim

Kızlar Ne Diyor 1

• bence sabret senden daha kotu olanlar da var emin ol ailen kendilerince sana yarım etiklerini dusunuyolar farkına değiler ailenle konuşmalısın o akrabanada gelince ezdirme kendini hep daha guzel gunlerin olacağını duşun alah kolaylık versin

0|0
    0|0
    • bir çaresi yok dimi.. teşekkürler canım sağol amin nediyim

• geçiçi duygular emin ol en fazla bir yıl sonra donup arkana baktığında ben bunlarımı kendime dert etmişim diye gulersin emin ol

Yükleniyor...