BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Öküz mü odun mu anlayamadım

yurt dışına gittiği için bekleyeceğime dair böyle bir mesaj yolladım ama adam o kadar tepkisiz ki ne olduğunu çözemedim artık acaba diyorum attığm mesaj mı etkileyici değil yoksa sorun adam da mı siz olsanız böyle bir mesajdan etkilenir misiniz?sonuçta ben onu 1 yıl bekledim 1 yıl daha beklerim

Sen şimdi gittin ya bir şehir değil aslında araya giren bir kaç ülke belki de. geçen zaman herşeyi değiştirecek seni beni belkide bir çok şeyi. ama bende ki değişmeyen tek şey duyduğum sevgi olacak. geçen zaman bir gram eksiltmediği gibi geçecek olan zaman da yine azaltmayacak sevgimi. bir başka ülkede kilometrelerce uzaktada olsan azalmayacak sevgim, özlemim ve unutulmayacak sana duyduğum aşk..''

Güncellemeler:
linke de bakarsanız sevinirim link
kendisine bundan 3-4 ay önce dedim ki sevmiyorsan söyle en azından bende yoluma bakayım ümit beslemeyeyim çok birşey beklemiyorum sevme de yeter dedim ama beyefendi sevmiyorum bile demedi

1|0
08

En İyi Erkek Görüşü

• şşşşş burda doğukan konuşuyor. Burda seven sevenin halinden anlar. sevmeyen yorum atmasın lütfen.

aşkın gözü kördür aşkın gözünün kör olduğunu aşık olduğunda anlarsın ki burda yorum atanların hiçbiri aşık olmamış çünkü yürekle değil gözle sevmiş.

Soruyu soran bayan yürekle sevmiş belli bunada inanıyorum benliğimi ortaya koyarımki seviyor.

İşte bir mesaj herşeyi bitirecek bir mesaj dünle yarının arasına bir çizgi çekecek ayrı bir satır ve önceki satırdan kalan kelime ile bağdaşmayacak çünkü araya bir nokta girecek. o noktayı atmayan adamın içinde sevgi var ama o sevgi soruyu soran bayanamı yoksa başka bir sevdiğimi varda açılamıyor soru işaretleri var hala aklımda. ben olsam bana buı kadar taparcasına bir kadın olsa benliğimi o kadına verir kendimi güvene atardım günümüzde erkekler kadınlara yazıyorkene bir bayan bu denli bir erkeğe yazıyorsa kadınlarında aşık olabileceğini unutmamak lazım. Şimdi bu adam seviyormu sevmiyormu akıllarda soru işaretleri var hemen cevaplayalım. bu adam sevmese bir arar böyle böyle böyle derdi. kardeşine söylerdi birdaha beni aramasın diye o bayanı söyle derdi faceden. ayrıca bir adam sevmese bile bir mesaj çeker olan biteni bitirirdi geleceğe dair. bu adam ne mesaj cekıyor ne konusuyor hayatına sen yokmussun gibi devam ediyor ki buda içinde olan bir kıvılcımın yanmaya beklemesidir. o kıvılcımı yeniden alevlendirmek senin elinde. ha tekrar türkiye ye geldiği zaman görüşebilirsini bu da bir adım ona tüm duygularını yüz yüzüe söylemek var birde uzaktan uzağa bence biraz bekle ablacım benim. destan gibi oldu ama k.b

0|0
    0|0
    • oy ablasının kuzusu yüreğine sağlık canım benim umarım dedğin gbidir ablacım

• yok ablam

• Gözümdeki yaşı silen garip peçete

Annemi üzer gene yeşil reçete

Uyuşturur diazem morfin ve kan hapları

Kusura bakma gözüm uyku yok bu gecede

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Öncelikle linkteki yazıyı okumadığım ve konuya dair bir cevap vermediğim için özür dilerim; ama nacizane bir tavsiyem var; lütfen geleceğe dair söz vermeyin, zira o yükün altından kalkmak pek bir zor olur.

1|0
    0|0
    • verdiğim sözü tutarım ben

• Mesele sözü tutmak değil, tutulan sözün sizden neleri götüreceğini seçebilmek. Bu sorunuzda da algılanabiliyor zira, sorgulamak başka, beklemek başka.

• bu odunluk kız erkek fark etmıyor kardesım malesef sen seversın dort dortluk olursun ama onun dedıgı tek laf ok tm by ve sonunda ısınamadım güle güle :(

0|0
    0|0
    • ya elimden geleni yaptım düşün br gün olsun başkasına bakmadım hep o oldu o kırılmasın o üzülmesin o şunu sever bunu sever

• ıste seversen dıkılırsın dıkersen sevılırsın bu devırde herkezı dıkecen gececen kı pesınde surunsun acımasız olacan ama onuda bız yapamıyoruz :(

• yapamıyorum ne yazıkki :(

• lan şöyle duygusal romantik kız çıkmadı karşıma. millette var onlar da değerini bilmiyor. hay ben böyle adalete...

0|0
    0|0
    • :D sağol ya en azından öven çıkıyor :)

• 0|0
    0|0
    • bunun gbi kenedeni blmezlerden değil o

• bekle zamanla tepki verir belki.

1|0
    0|0
  • burcu ne pekı:)

0|0
    0|0
    • terazi

• genelde resımlı kıtaplar sarıyordu :)bır ıkı foto koysaydın barı sıkılmazdım cıcek bocek tarzı

• :D

• Cevabı ne oldu ki?

0|0
    0|0
    • hiç birşey

• anladım ama benm yaşım sorn olmaz dye dşnyrm sonuçta yaşıma göre olgunum

• Bu senin görüşün ama onun bu konuda düşüncesinin olumsuz olduğu ortada... zira sana bu kadar uzak değil biraz daha yakın davranırdı...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...