Sevgilimi yoksa Size deliğibi aşık olanamı ?

Sevgilimle FB'da konuşunca uyucm diyor tamam diyorum iyi geceler sanada tsk edyorum mesj atmıyor bidaha öğleye doğru ne yapıyosun diyor . 14 aydr çıkıyoruz bugün 14. ayımız hiç hatrlamadı nedense neyse beni seven bir kız daha var ama kız sevgilim gibi değil bir anda aşık oldu bana bende sevgilim var diyemedim bira dedim 3 gün boyunca ağladı dersleri bozuldu şaka yaptım dedim neyse bu kız çok seviyor ben onu defalarca kırmama rağmen benimle konuşmaktan zevk alıyor hep konuşmak istiyor gece 3,4 e kadr benimle konuşuyor hadi uyuyalım diyince tama iyiygeceler vs diyoruz 1 saat sonra uyuyoruz kız hep mesj attı tama çıkıyorum diyo Bb. diyorum bidaha atıyor mesaj sevgilim öyle değil jona kızdığımda çıkıyor b den 2,3 satte yada1,2 güne giriyor

iki kızlada Fb da konuşuyorum Realde kızlarla çıkmam

sevgilimle buluşacaktım vazgeçtim elini tutarım yanağından falan öperim zina olur diye .

Sorum şu sevgilim mi beni çok seviyor yoksa diğer kız ya da kız arkadaşım artık beni sevmiyor mu ?

0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• "sevgilimle buluşacaktım vazgeçtim elini tutarım yanağından falan öperim zina olur diye ." Eheuheueu çok iyi ya... :)

0|0
    0|1
    • çok mu komik ?

• Kadınların "helali" (!) olmayan erkeklerle konuşması(flört etmei, sevgili olması) dinine göre serbest mi? Ya da senin o kadınla? Kadınla erkeğin böyle birlikte ve iç içe olduğu bu siteye girmekte de sıkıntı yok yani? Hala 500lü yılların kafasındasınız. Boşver. Din tartışmayacağım seninle. Devam et sen aynı şekilde. Ama tavsiyem, Tanrı'nın verdiği aklı ve sorgulama yeteneğini kullanmamak da Tanrı'ya hakarettir. Öğrettikleri gibi "din sorgulanmaz" safsatadır sadece.

• bu kadrda sallanmaz neyse kardeşim işine bak doğru yoldasın devm ett

Yükleniyor...