Kapat

Onu geri kazanmak istiyorum çünkü ona aşığım

arkadaşlar durumu kısaca özetlemek gerekirse sevdiğim çocukla geçen sene 6 ay gibi bir sürede bakışmamız oldu daha sonra konuşmaya başladık sonra ben buna biraz soğuk davrandım şımarmasın diye çünkü sevdiğimi söyleyen bendim.her neyse bu beni reddetti falan filan derken aradan bir sene geçti şimdide okulun açıldığı ilk günden itibaren sınıfa gelmeye bakmaya başladı tıpki eskisi gibi onu geri kazanmak istiyorum ne yamalıyım? bu arada o Şu an bana karşı ne hissediyo olabilir ne yapmaya çalışıyor? (biz onla hiç sevgili olmadık sadece konuştuk o aşamadaydık fakat hem benim hemde onun bazı hataları yüzünden olmadı)herkeze çok teşekkürler şimdiden

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• hoşlandığın kişinin diğer kızlara olan davranışlarına dikkat et herkese aynıysa eğer yavşaktır alayına yazıyodur. Bence onunla ilk bir arkadaş olarak takıl ama kanka kardeş gibi değil muhabbet sohbet derken bir şeyler oluyosa olur zaten. umarım istediğin gibi olur her şey

0|0
    0|0
  • kızma ama dengesizmiş hem de bakıştığı kızı reddedecek kadar.

0|0
    0|0
    • evet çok dengesiz.bu arda bakıştığı kız derken yani ben onun için ne ifade ediyorum sence sevdiği kızmıyım yoksa sadece vakit geçirmek için baktığı bir kızmı:? her tenefüs gelir bakardı öyle

• vallahi reddettiğine göre dalga geçtiği kız konumundasın.Ben olsam gider sorardım.Hem bakışıyor hem reddediyor bu ne dengesizlik böyle...Madem istemiyorsun neden bakıyorsun derdim.Ama o da yüksek ihtimalle sana öyle gelmiş diyecek.

• peki teşekkürler.

Yükleniyor...