Kapat

Haklımıyım haksızmıyım arkadaşlar. Az bakarmısınz allahınız severseniz yeter artk ya.

Arkadaşlar sevgilimle 15 aydır çıkıyoruz. Öyle rahat rahat gezip tozan rahat rahat konşan insanlar değiliz. Ailesi sevgili olaylarına karşılar. Gizli saklı yürüttük hep.Ben bu zamana kadar onu mutlu etmek için elimden geleni yaptm. Aklınıza ne geliyorsa. Çicek yollattım işyerine güzel sözler. Her akşam işten alıp onu 5-10dk görmek için 1.5 km yol yürüdüm falan. 15 aydır her akşam bakın. Neyse sadede geleyım. Sevgilim seansa giricem dedi ( Lazer yapıyor). Snra iyi tamam aşkım deidm. Çıkınca dedim ara veya mesaj at dedim. Tamam aşkım dedi. Baktım 3 saat geçti ses soluk yok. Sinirlendim bende buna. Baktım arıyor. Sonra o sıra işim vardı meşgule attım bir yere geçip ben aradm bana 1 dk arıcam aşkım dedi 45 dk snra aradı. Snra niye dedim mesaj atmadın dedim 2dk mesaj atcak vakit bulamadınmı dedim. 1 dk ya 1 1. Elin telefona gelmedimi dedim ya. Lazerden çıktım yemek falan yedim dedi. Ulan yemek yemeye giderken ellerini yıkarken atsana 2 dk mesaj ya. İşim var de mesaj atamıyorm de. Merak ediyom bir yandanda. Ben 10dk geç atınca mesajı yapmadıgını bırakmıyo kendi 3 saat atmayınca bişey yok. Bide bu akşam yine aldm işte dolmuşta gidiyoz tanıdık var dedi. İnene kadar konuşmadık . Yanımada oturmadı. Şimdide köye gitceklermiş. Afedersnz g*t kadar ev. Oraadada konuşamıcak. Daha napm ben ya. Ne dim buna ya. Arkadaşlar kızmakta haksızmıyım ben şimdi buna. Ya bir mesaj at bari ya. Bide diyorki nerde inceksen in ama beni zor durumda bırakma diyor. Ulan senın için o kadar yolu yürücem ben bunu düşünmüyor kendini düşünüyor.

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Açık açık konuş onunla neden böyle davrandığını sor eğer geçerli bir sebebi yoksa bitir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• haksızsın

kızla evli değilsin bu kadar baskı kurmaya hakkın yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...