Erkekler size sorularım var :) ama ciddi cevap pls :)

erkekler kendilerini seven kızdansa neden umursamayan kızları unutamıyorlar? İlk başlarda ne kadar severse sevsin, eğer kız kıskançsa çok soru soruyorsa en iyi adam bile kaçıyor, ama eğer kıskanmazsan hatta umursamazsan senden iyisi yok, sen unutulmaz oluyorsun, haksız mıyım?

ne yani arada telefonlarınıza cevap vermeyip gizemli olup sizi merak mı ettirmemiz lazım sadık olmanız için?

Şunu farkettim adam çapkın olmasa bile eğer çok sıkıştırırsan bişeyleri kurcalarsan bir anda gözü başkalarına kayıyo sanki? yanlış mıyım :)

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• tespıtlerın cok dogru erkeklerın yapııs boyle fazla meraklı kadınları sevmeyız .bırde ben kendı adıma söylım fazla yapış yapış aşktan ya da ışlşkiden hoslanmıyorum .yanı devamlı kovalanmaktan sıkıstırılmaktan erkeğe nefes alması ıcın mesafe bırakmak gereklı dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • neden mesafe istiyorsun.. arada kızlarla konuşmak mı mesele.. ya da bakmak gibi

• hayır tabıkı baska kızlara bakmak degıl .yani nefes almak adına .yanı bıraz ılskıde bır doz olmalı .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana öylesi ddenk gelmiş demek:))

Seven her zaman baştacıdır. O senin dediğin erkekler ilgiden sıkılan tipler demek ki genellememek lazım bence

Umursamayan kızlar onu rahat bıraktığı için unutmuyordur. Mesela ;

Her haltı ya kız umursamasın ne kadar güzel ilişki değil mi kim unutabilir bu ilişkiyi :)

0|0
    0|0
  • kızlar arasında umursayanı varmımış ya ben hiç karşılaşmadım da bende jızkarı öyle düşünürdüm gercek söylüyorum sorun sizdemi bizdemi?

0|0
    0|0
  • yüz vermicen aga erkekğe yüz verirsen terkde eder bırakırda. umursamaz olucan

0|0
    0|0
  • Sh@nhhaa phenden 10 p0int Gærdaşım , sen çözmüşsün bu işi =D

0|0
    0|0
  • haklısın o konuda ama bir süre sonra unutuyor,ben unuttum...

0|0
    0|0
  • Beni umursamayan hayatima giremez bu yuzden unutmama gerek kalmaz

0|0
    0|0
    • öyle söylüyorsunuz ama seven kızların değerini bilmiyorsunuz bu nasıl olacak :)

• Benim deger bilip bilmedigimi sen bilemessin yasayan bilir.

Bu yuzden genelleme yapma:)

• E uyuyan yılanı uyandırıyorsun işte :)

0|0
    0|0
  • Kaça daima caziptir

0|0
    0|0
  • İnsan doğası gereği sahip olamadığını ister. Ulaşılmaz olan hep kıymetlidir. Bazen kızlarda onları çok seven, her istediğini yapan adımı bırakır ve ulaşılmaz sandığı adamı seçer. Tabi eninde sonunda çok pişman olacaktır ama son pişmanlık fayda etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dogru diyon kiskanc oldum icin ayrildi bence got

0|0
    0|0
Yükleniyor...