Çok kötü aşık oldum yardım edin

yeni bir işe girdim ve orada bıryle tanştım oda benımle bırlıkte başladı hep bana bakıyor arkadaslarım farkettiler ve bana söyledıler konuşmaya başladık işten falan sadece bakışıyoruz ne o ılk adımı atıyor nede ben bugun numarasnı alıcaktım cunku facesı yok ama cesaret edemedım ve ondan bekledım cok sessız ve sakın biri askerlgnı 1.5 ay once btrmıs ama askerdyken sevglsnden ayrlmş ben çok hoşlanıyorum ondan onunda bana karşı boş olmadgnı düşünüyorum napmam lazım

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• biraz daha bekle emin ol. sohbet ortamlarında ona soru sor. daha sonra eğer ondan bir adım gelmezse sen gidip durumu açıklamaya çalış.

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • nediyebılırm kı nasıl açıklarım :)

• umarım herşey dilediğin gibi olur bol şans.

• sagol çok sagol

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Gidip konusmalisin bunlar guzel seyler hep bana bakiyor diyorsun insan ilgisini cekmeyen birine bakarmi? Bakmaz. İlk adimi atman iyi olabilir.

0|0
    0|0
    • nasıl bır adım atmalıyım heycanlıyım çok napıcagmı blmıyorum onun yanında :)

• kime aşık olsanız hep size bakıyor sürekli gerçi aşık olmasanızda bakıyolar ya hey allahım :D

0|0
    0|0
  • bir cesaret ile olaya başlaman lazım. :) hadi yavrı iczi

0|0
    0|0
  • herşeyi erkeklerden beklemeyin hoşlanırsan birazda adımları sen at :)

0|0
    0|0
    • nedemelıyım sızce :) ben numaramı yazıcaktım kagdına ama yapamadım arkadaslarm yapma dedı pzrtesı gnude brlıkteyz snra saatlermız degısıyor ya bunu ona syledım dedıkı belkı aynı yerde oluruz

• valla sana sıkıntı yaşatmayım hayırlısı der giderim :D

• açılmayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • anlattıgın kişiyi kendime benzettim biraz... sakin bir ortam bul. uygun bir şekilde anlat derdini. yoksa daha beklersin.. bir erkek bir kıza öyle boş boş bakmaz... onu sana açılmasını engelleyen tabuları vardır kafasında.

0|0
    0|0
    • aslında çok şey var mesele ben ısı ogrendım o ogrettı sana sıgara alıcam dedım oda sen ögren yeter dedı bende sıgara aldım kabul etmedı utandı neden yaptın cansu dedı bende ozman ver pşman oldum gttım yanından snra yanma geldı kızmadın dımı dedı yok neden kızayım dedım bugunde konştk sen hala bana kzgınsın dedı bende evet nasıl brscaz bılemıyorum dedım güldü ya :))

• oda ınsallah ıcme dedı ya zaman hıc gecmıyo :)

• zamanda geçmez, sabır da dayanmaz, kafadan hiç çıkmaz, varsa o yoksa o... aaaahhh aahhhh efkarlandırdın aksam aksam :D

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bekle emin ol o numaranı istesin

0|0
    0|0
    • ama çok sessız bırı ama hepte bakıyo anlamadım

• şimdi istersen eğer çok hevesli görünürsün ben bekle derim ama içinden geleni yap tabi :)

Yükleniyor...