HEDİYE İÇİNMİ BENİ DAVET ETTİ !!!!:S

Arkadaşımın doğum günüydü ama kutlamadı bana bir gün önceden haber verdi yarın gel diye kutlamıcam ama bir arkadaşımda daha gelcek oturcaz falan dedi gittim hediye aradım ne alcam diye baya düşündüm sonunda sevimli tüylü dans eden bir ördek aldım o tarz süslü şeyleri sever diye ama oraya gidip hediyesini verdim falan hiç ilgilenmedi benle sanki beni evine sadece hediye veriyim diye davet ettiğini düşündüm yanındaki arkadaşıyla ilgilendi hep pek sevinmedi verdiğim hediyeye ben olsaydım alınan hediyeyi beğenmeem diye alıp düşünmüş diye çok sevinirdim oda bana bileklik almıştı doğumgünümde sevinmiş gayet sarıldım öptüm falan insanlar niye bu kadar çıkarcı sadece istediği şey olunca mutlu olur sevinir teşekkür eder sırf hediye içinmi çağırdı beni çok sinirliyim şaşkınım..

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Öfke ve şaşkınlık yerine, arkadaşlarını iyi seçmen gerektiğini hatırlat kendine. Bu mesele seni bu kadar büyütmesin. Bugün seni sadece ona alacağın hediye için seviyor gibi görünen yanlış bir arkadaş; yarın seni altına almak için sana değer veriyormuş gibi görünen bir sevgili. Sıfatlar değişse de sûretler aynı. ;)

1|0
    0|0
    • ama kız sevince seviyor diğer arkadaşlarını çok sıkı seviyor

• haklısın

• Şu ya da bu sebepten ötürü o arkadaşından ve onun etrafındakilerden daha bir olgun kişiliğin var. Olgundan ziyade farkındalığın daha yüksek diyelim. Bu yüzden bu güzel özelliği güzel şekilde kullan. Bazı bazı koyun olmak, değerli bir arkadaş için can vermek kadar içten gelir; ama bazı bazı boynuna tasma takılmış bir köpek gibi olmak, en değerli sevgili için bile utançtan ibarettir.

• peşimde onlarca yalaka sahte dost var,

eninde sonunda yalnız bırakan o dostlar,

bir bakmışsın teker teker dökülmüş tüm dostlar ne ad nede sanın kalır ve unutulur gidersin yükselirken ekmek yerken yere düşerken saçmalarsın

cok doğru ya.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...