Kapat

Neden değer verdikçe kızların egosu tavan yapar?

bir kıza değer verip iyi davrandığınız zaman bir sire sonra sizi iplememeye başlıyor.

İyi davranırken birden soğuk davranıp, kötü muamele ederseniz birden peşinizden koşmaya başlıyorlar

sizin anladığınız dil bu mu?

yani egonuzun dağları aşmaması için illa kötü mü davranalım? Odun mu olalım?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın kadınlara bakışını bu düşünce üzerine bina etme, sonra düşünüp durursun neden mutsuzum diye. Bazı insanlar kız olsun erkek olsun ilgi göstereyim derken fazla kendinden ödün veren bir imaj çiziyo. Şunu unutma hiçbir kız ezik büzük, kendinden emin olmayan, kızın sözünden çıkmayan, bir mekana bile giderken kızın ağzına bakan biriyle beraber olmak istemez. Değer verme ölçünü tekrar gözden geçir derim.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır kesinlikle, neden değer ve ilgi gördüğümde kıymetbilmezlik edeyim... Bu karşıdaki insanı hiçe saymak, kaile almamaktır...

0|0
    0|0
  • Alayıda muamele dostum.

Kızların cogu kactıkca ya da ılgısız davrandıkca cool gorunup karsıdakinin gözünde çok kıymetli olucaklarını dusunurler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum ister inan ister inanma ama kadınlar onlara hiç ortada neden yokken iyi davranan bir erkeği çok sinsi ve bir şeyin peşinde olduğunu düşünüyor.o şeyin ne olduğunu anlamak zor değil.bir diğer mevzu ise bir kadını haketmediği halde memnun edersen kendini değersizleştirmiş olursun ve bir kadın en az kendisi kadar değerli olan bir adamı sevgilisi olarak görebilir.

0|0
    0|0
  • Aynen dediğin gibi davranman lazım(istisnalar kaideyi bozmaz), arz talep ilşkisi. Ne kadar değer verirsen kendisine okada talep var zannediyorlar. Tam tersi olunca da çıtayı biraz düşürüp seri sonu indirimi yapıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Harbiden he övüyodum övüyodum şimdi acaba odamı havaya girdiki dye dşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...