BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş fırçalama alışkanlığınız var mı?

Şimdi kimse kimseyi kandırmasın.. Günde 3 kere dişlerimi fırçalıyorum demesin bana kimse. Yemem aga yemem. Bakın ben günde 1 kere yatarken dişlerimi fırçalayan bir insanım. Açık açık söylüyorum bunu. Ne gizli ne saklı. "Neden abi?" şeklinde soru soracak olursanız. Üşeniyorm... Bunca yıllık hayatımda sadece 2 kere diş ipi aldım. Neyse, diş fırçalama alışkanlığınız var mı? Yok mu? Soru budur arkadaşlar... :)

0|0
112

En İyi Kız Görüşü

• ben eskiden her ne yersem onun pesinden fircalardim disimi. muz yediysem hemen fircala, seker yediysem fircala.. böyle giderdi ve günde 7-8 kere fircalardim, bembeyaz olmusdu dislerim :) simdi degisiyor, en az bir kere yatmadan, ama canim isterse 2 ya da 3 de oluyor

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Benım günde fırçaladıgım 5 i bile geçer bazen. Bu artık hastalık durumuna gldı sanırım bende. Dsarda bıle agır bı yemek yedıysem hemen lavaboda fırcalarım. Ağzıma yemegın kokusunun gelmesı benı cok rahatsız edıyor.

0|1
    0|0
  • Hafta da 5 kere hafta sonları kendime izin veriyorum :)

0|1
    0|0
  • Bi sabah kalkınca bir de akşam yatarken fırçalıyorum.

0|1
    0|0
  • ben sadece sabahları fırçalarım ama öğlen dışarı çıkıcaksam o zaman da fırçalarım yani genelde dışarı çıkcağım zaman fırçalarım

0|1
    0|0
  • Ben sabahlari mutlaka fircaliyorum ama cuma gunleri sabah ve yatmadan once cuma gunleri ayri :)

0|1
    0|0
  • ben fırcalamıyorumm öyle kotu huylarım yok

0|1
    1|0
  • Bi sabah bir de akşam fırçalıyorum dişlerimi.

0|1
    0|0
  • sabah aksam günde iki kez fırcalıyorum

0|1
    0|0
  • yatarken ve evden çıkarken fırçalarım. günde 2 oluyo o yüzden. ama yatmadığım ya da çıkmadığım günlerde var baya...

0|1
    0|0
  • arada senin gibi günlük fırçalıyorum aradada dişlerim sararınca ya da dışı pürüzlü olunca fırçalıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sabah aksam en az 5 dakıka( evın ıcınde yaklasık bes tur) fırcalarım

0|1
    0|0
  • Evet var, günde 2 kez fırçalıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...